Chlumec n/C – Hr. Králové B 2:1 (kon.) | Teplice B – Benešov 4:1 (kon.) | Brozany – Jablonec B 2:0 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:0 (1:0)
FK Jablonec B
Neděle 21.05.2023, 17:00 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 27. kolo

Rozhodčí ukončuje zápas, ze kterého odcházejí šťastnější domácí Brozany, které skolili rezervu Jablonce 2:0. První branku domácích vsítil ve 27. minutě NOVOTNÝ, druhý gól přidal v 58. minutě VÝBORNÝ.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (18:54:35)

90+3

90+3
    Hosté pokazili svůj útok a míč končí u Havránka. Ten s odkopem pospíchat nebude.

90+1
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Krátký, přichází Matoušek.

+3

90
    Střídačka Brozan je na nohách, chtěli by vidět penaltu za ruku jednoho z jejich soupeřů. Rozhodčí penaltu nepískl a navíc došel dát žlutou kartu jednomu z trenérského štábu domácích.

88
    Po jednoduché kličce se sám před golmana dostal domácí Krátký. V tváří v tvář proti Richterovi však selhal. Následuje roh domácích.

87
    Havránek nemusel proti tomuto centru hostí zasahovat, jelikož končí až v zámezí.

85
    Brozany budou po ostrém zákroku Karbana rozehrávat na polovině hřiště.

84
    Žlutá karta pro tým FK Jablonec B (Karban).

82
    ze hřiště odchází Výborný, přichází Čada.

Dnešní utkání sleduje 270 diváků.

80
    Werani na své polovin zahrál rukou. Šanci ohrozit soupeře tak budou mít Brozany z přímého kopu.

78
    Centr z levé strany vápno domácích přelétl. Od branky bude odkopávat Havránek.

76
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Šup).

76
    Po chybě domácích se dostal Jablonec do přečíslení. Nicméně ho nezakončili ani střelou, takže se domácí v klidu ubránili.

74
    Střídání v týmu FK Jablonec B:
    ze hřiště odchází Nykrýn, přichází Stibor,
    ze hřiště odchází Linhart, přichází Werani.

73
    Po Soungoeho faulu zahrávali hosté volný kop, s následným centrem si obrna domácích poradila.