Dukla Praha – Prostějov 4:1 (kon.) | Třinec – Opava 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Karviná 2:2 (kon.)
Slavia B – Líšeň 2:1 (kon.) | Příbram – Sparta B 1:0 (kon.) | Olomouc B – Táborsko 0:3 (kon.)
Vlašim – Chrudim 4:0 (kon.) | Vyškov – Jihlava 2:1 (kon.)
FK Příbram
1:0 (0:0)
AC Sparta Praha B
Středa 24.05.2023, 17:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:02:31)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 8:4. Rohy: 14:3.

Je konec. Příbram dnes uhrála přesně to, co potřebovala a porazila béčko Sparty 1:0. Moc šancí ovšem k vidění nebylo. Respektive první půle nabídla spíše náznaky okolo hostující šestnáctky. Do druhé části vstoupili domácí velmi aktivně. Nejprve byla střela Příbrami sražená na roh. Hned vzápětí ale Wágner připravil míč pro Adama Petráka a ten se střelou do pravé šibenice nemýlil. V 57. minutě musel Nalezinek vytáhnout hlavičku soupeře nad horní tyč. V průběhu dalšího dění málem přišel vlastní gól Večerky, jehož teč sparťansky gólman vyrazil mimo tři tyče. Příbram tak zvítězila 1:0 a udělala velmi důležitý krok, kterým si zajistila baráž o postup do nejvyšší soutěže.
    Příbram porazila Spartu 1:0.

90+6

90+5
    Skvělý defenzivní zákrok ve středu hrací plochy ze strany Příbrami, který tak přerušil rozvíjející se akci.

90+4
    Příbram se snažila držet míč vepředu co nejdéle, což se ji také podařilo. Sparta ovšem získala balón a podniká poslední útok.

90+3
    Domácí gólman Václav Smrkovský uviděl žlutou kartu za zdržování při rozehrávce.

Dnešní utkání sleduje 685 diváků.

90+3
    Petr Hodouš zezadu přistrčil soupeře, čímž ukončil útočné snažení Sparty.

90+2
    Následný centr mířil na přední tyč, ovšem tam byla nachystána domácí defenzíva. Posléze Sparta získala autové vhazování, ale hra je znovu přerušená, tentokrát leží na trávníku gólman Václav Smrkovský.

90+1
    V první minutě nastavení získala Sparta rohový kop z pravé strany, ale ten bude pozdržen, neboť jeden z hráčů Příbrami má zdravotní problémy.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Posléze Emmanuel Anih posunul míč Maškovi, jehož střela letěla doprostřed, ale především se nacházel v ofsajdu.

88
    Hostující mužstvo získalo rohový kop z levé strany, ale Příbram si poradila a odkopla balón co nejdále.

87
    Střídání v týmu FK Viagem Příbram:
    ze hřiště odchází Dominik Šimáček, přichází Jakub Schindler,
    ze hřiště odchází Jakub Zeronik, přichází Dominik Mašek.

85
    Centr Sparty z levého křídla byl zvládnut, stejně jako další přízemní přihrávka. Poté musel rychle zpět Petr Hodouš, neboť přišel dlouhý nákop soupeře.