Ostrava B – Vítkovice 8:0 (kon.) | Vrchovina – Hlučín 0:1 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 1:3 (kon.)
Frýdlant n/O – Znojmo 0:3 (kon.) | Uničov – Vel. Meziříčí 5:1 (kon.) | Blansko – Rosice 0:1 (kon.)
Hranice – Zlín B 2:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:3 (1:3)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 24.05.2023, 17:00 • Orelský stadion, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Kroměříž dnešní utkání zvládla téměř na výbornou a po právu bere všechny 3 body. V čele ligové tabulky se tak situace nemění.

Dnešní utkání gólově otevřel ve třetí minutě ŠIMON CHWASZCZ, na jeho branku dokázal odpovědět ve třinácté minutě domácí MATĚJ LORENC. Pak už branky přidávali pouze hosté, ve 35. minutě přidal svou druhou branku v utkání ŠIMON CHWASZCZ. Těsně před poločasem pojistil hostům vedení GONCALVES. Stav utkání je tedy 1:3

To bylo pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (18:55:39)

90+3

90+2
    Centr z levé strany domácím vápnem jen prosvištěl, útok Kroměříže ale dále pokračuje.

Nastaveny 3 minuty

89
    Závěr zápasu se nám kouskuje kvůli střídání.

89
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Matoušek, přichází Machálek.

86
    ze hřiště odchází Lorenc, přichází Chrudina,
    ze hřiště odchází Švrček, přichází Tkadlec.

85
    Hosté se dostali do přečíslení, vinou špatné nahrávky však o míč přicházejí.

82
    Střela hostů z poza vápna končí daleko od branky.

79
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
    ze hřiště odchází Houser, přichází Mičoch,
    ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Votava,
    ze hřiště odchází Goncalves, přichází Dočkal.

77
    Po faulu na polovině hřiště se bude hrát proti hostující brance.

74
    ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Valenta.

73
    Tento útok nezakončili hosté vůbec dobře, míč po nepovedeném centru končí v rukavicích brankáře.

69
    Fantastický Nemrava který právě lapil dvě gólovky hostů za sebou, nejprve zlikvidoval samostatný brejk, poté i následnou dorážku.