Sevilla – Real Madrid 1:2 (kon.)
Sevilla FC
1:2 (1:1)
Real Madrid
Sobota 27.05.2023, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 37. kolo

Real dokázal otočit nepříznivě se vyvíjející zápas se Sevillou a upevnil si tak 2. místo v tabulce španělské LaLigy. Ve třetí minutě otevřel skóreRafa Mir, ve 29. minutě vyrovnal z přímého kopu Rodrygo. Ve druhém poločase nebylo k vidění tolik šancí jako v tom prvním, ale i přes to dokázal Rodrygo v 69. minutě zakončit rychlý protiútoku a poslat tak svůj tým do vedení. V 83. minutě viděl ještě červenou kartu za brutální skluz argentinský obránce Acuňa. (21:03:52)

90+10
    Konec zápasu. Rüdiger netrefil bránu a rozhodčí ihned ukončil tento velmi napínavý a dramatický zápas.

90+10
    Real se dokázal ubránit a šel do brejku, Rüdiger však mířil mimo.

90+9
    Sevilla obléhá vápno Realu.

90+8
    Jesús Corona vybojoval pro svůj tým standardku, provinil se Militao.

90+7
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Óliver Torres).

90+6
    Hosté už si chtějí odkontrolovat výsledek tohoto zápasu a drží míč na svých kopačkách.

90+4
    Hráči Realu Madrid kombinuje an vlastní polovině s míčem na svých kopačkách.

90+2
    Žlutá karta pro tým Real Madrid CF (Dani Ceballos).

90+1
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Joan Jordán).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut nad rámec řádné hrací doby.

88
    Dani Ceballos si krásně obehrál svého soupeře u rohového praporku a připravil míč na vápno pro Toniho Kroose, německý záložník vystřelil tvrdou střelu na bránu, ale Búnú vyráží pohotovým zákrokem.