Salernitana – Udinese 3:2 (kon.) | Spezia – Turín 0:4 (kon.) | Fiorentina – AS Řím 2:1 (kon.)
Inter – Atalanta BC 3:2 (kon.)
US Salernitana 1919
3:2 (1:2)
Udinese Calcio
Sobota 27.05.2023, 15:00 • Stadio Arechi, Salerno • Italská Serie A • 37. kolo

Dramatický zápas končí vítězstvím Salernitany 3:2! Domácí celek v utkání prohrával již 0:2, dokázal se ale vzchopit a hlavně díky kontaktní brance v závěru poločasu i dostat zpět do tempa. Obrat Salernitana dokončila v šesté minutě nastavení, kdy se trefil po centru Troost-Ekong. Děkujeme za sledování a přejeme hezký zbytek víkendu. (17:05:14)

90+8

90+7
    Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (William Troost-Ekong).
    90+6. William TROOST-EKONG - 3:2

90+6
    Salernitana právě vstřelila branku!
    Domácí tým otáčí skóre a jde si pro tři body! Po centru do vápna z levé strany se prosadil střelou o břevno WILLIAM TROOST-EKONG!

90+5
    Už jsou to ale opět domácí, kdo kontrolují balon. Salernitana to nyní zkouší po levé straně.

90+4
    Hraje se již druhý polovina nastavení. Po delší době jdou s míčem dopředu hosté.

90+3
    Domácí Nicolussi se dostal sice ke střele, ta míří ale vysoko nad břevno.

90+2
    Na hřišti nyní létají emoce od obou týmů. Sudí musí celou situaci uklidňovat. Nejvíce se hádají Piątek a Pérez.

90+1
    Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Grigoris Kastanos).

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

90
    Základní hrací doba je téměř u konce, uvidíme, kolik sudí ještě nastaví.

89
    To se sice povedlo, u míče ale zůstávají domácí.

88
    Beto diriguje obranu, aby pokryla centr domácích z následné standardní situace.

87
    Zeegelaar podklouzl a musel unikajícího protihráče přidržet. Sudí nemá jinou možnost, než vyndat druhou žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Pasquale Mazzocchi, přichází Antonio Pio Iervolino.

85
    Blíží se konec základní hrací doby, míč drží domácí.

84
    ... po centru je hra opět přerušená. Po souboji zůstal ležet na hrací ploše Arslan.

83
    Salernitana vybojovala rohový kop...

Michal Heřman

Branky: 43. Kastanos (Candreva), 57. Candreva (Mazzocchi), 90+6. Troost-Ekong (Sambia) – 25. Zeegelaar (Lovrić), 30. Nestorovski (Pereyra)

Karty:   37. Vilhena (SAI), 90+1. Kastanos (SAI), 90+7. Troost-Ekong (SAI) – 4. Zeegelaar (UDI), 71. Bijol (UDI)   87. Zeegelaar (UDI)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:22.
    US Salernitana 1919: Fiorillo – Lovato, Troost-Ekong, Pirola – Mazzocchi (86. Iervolino), L. Coulibaly (77. Bohinen), Kastanos, Vilhena (77. Nicolussi) – Candreva (C), Botheim (46. Bradarić, 64. Sambia) – Piątek.
    Náhradníci: Ochoa, Sepe – Brún, Bonazzoli, Črnigoj, Maggiore.

Trenér: Paulo Sousa

Udinese Calcio: Silvestri – N. Pérez, Bijol, Masina – Pereyra (C), Samardžić, Walace, Lovrić, Zeegelaar – Nestorovski (64. Beto), Thauvin (76. Arslan).
    Náhradníci: Padelli, Piana – Abankwah, Bassi, Buta, Centis, Guessand, D. Russo, Semedo, Cocetta.