Zbuzany – Karlovy Vary 0:3 (kon.) | Sokolov – Hostouň 1:1 (kon.) | Vltavín – Králův Dvůr 3:4 (kon.)
Č. Budějovice B – Bohemians B 1:0 (kon.)
Loko Vltavín
3:4 (1:2)
FK Králův Dvůr
Sobota 27.05.2023, 10:15 • Stadion Loko Vltavín • Česká fotbalová liga (A) • 28. kolo

Máme za sebou velice záživné utkání, ve kterém jsme viděli 7 branek, pojďme si projít jak utkání probíhalo.

V 10. minutě otevřel skoré hostující PROCHÁZKA, Králův Dvůr následně přidal další branku z kopačky RALEYE. Poté se ozvali i domácí, když ve 30. minutě vsítil branku KOVERNIKOV, následně v 53. minutě srovnal na 2:2 TICHÝ. Vltavín se z vyrovnání dlouho netěšil, jelikož se už V 55. minutě prosadil kapitán hostů Kraus. Čtvrtý fík do branky soupeře vsítil svou druhou brankou v utkání PROCHÁZKA. Domácí se zmohli už jen na snížení, o to se postaral v 83. minutě PODZIMEK. Další branku jsme již neviděli a to znamená, že Králův Dvůr vítězí 3:4.

Děkuji za pozornost. (12:17:09)

Dnešní utkání sledovalo 90 diváků.

90+4

90+4
    Břevno teď zachránilo hostující hráče od inkasování branky v závěru.

90+3
    K hlavičce se ve vápně dostal domácí hráč, jeho pokus však končí pouze v rukách Tomana.

90+2
    Mohutný závěrečný tlak domácích končí pouze střelou z poza vápna, se kterou neměl brankář problém.

90
    Domácí se dopustili faulu na soupeřova brankáře. Ten tak bude moct v klidu rozehrát a získat nějaký ten čas.

89
    Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Bouček).

87
    Offside nedovoluje domácím pokračovat v akci.

85
    Ke střele z voleje se dostal domácí hráč na hraně šestnáctky, střela mu ale příliš nesedla a branku tak míjí.

84
    Žlutá karta pro tým Loko Vltavín (Klimenda).

83
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Patrovský, přichází Hanč.
    83. PODZIMEK - 3:4

83
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Golové hody pokračují, svou hlavou po volném kopu posílá míč do branky kapitán DAVID PODZIMEK.
    79. PROCHÁZKA - 2:4

79
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Hosté navyšují své vedení a prosazují se opět po rohovém kopu, po sérii hlaviček spadl míč na nohu MICHALOVI PROCHÁZKOVI, který následně propálil brankáře Štorce.

76
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Veselý, přichází Klimenda,
    ze hřiště odchází Trávníček, přichází Vacek.

ze hřiště odchází Raley, přichází Beňo.

Rohové kopy:
    12:2

Aleš Racek

Branky: 30. Kovernikov, 53. Tichý, 83. Podzimek – 10. Procházka, 21. Raley, 55. Kraus, 79. Procházka

Karty:   84. Klimenda (VLT) – 89. Bouček (KDV)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 10:2. Rohy: 15:3.
    Loko Vltavín: Štorc – Podzimek (C), Borkovec, Jelínek, Kovernikov, Matějka – Kuchař, Lukavský, Trávníček, Veselý – Sprinz
    Náhradníci: Ulrich – Vacek, Tichý, Soukup, Klimenta, Čejda, Banishevski

Trenér: Michal Zach

FK Králův Dvůr: Toman – Procházka, Novák J, Dvořák, Bouček, Bahenský – Patrovský, Novák R, Nazarenko, Kraus (C) – Raley
    Náhradníci: Beňo, Beneš, Hanč, Kabele, Fatrdle