Uh. Brod – Hodonín 3:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 0:0 (kon.) | Vrchovina – Kroměříž 2:3 (kon.)
Hlučín – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Blansko – Frýdlant n/O 2:2 (kon.) | Hranice – Rosice 0:1 (kon.)
FC Hlučín
2:0 (0:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 27.05.2023, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (18:53:51)

Je tu konec. Domácí nakonec zvládli zápas a zvítězili 2:0. Velké Meziříčí v druhém poločase přidalo, ale na branku to nestačilo. Naopak může být rádo, že to neskončilo větším rozdílem. Několik tutových šancí zlikvidoval brankář Lancman.

90+2

90+2
    Hlučín vyjíždí s míčem na stranu Velkého Meziříčí a zde se bude snažit být co nejdelší čas.

90+1
    Střídání v týmu FC Hlučín:
    ze hřiště odchází Buchvaldek, přichází Kocur,
    ze hřiště odchází Praus, přichází Levčík.

90
    Dvě minuty se budou nastavovat.
    89. MOUČKA - 2:0

89
    Hlučín právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ MOUČKA přidává druhou branku domácích a skoro jistě tak pojišťuje body pro Hlučín. Svou střelou do horní části branky uklidňuje hned několik domácích. Naopak hostující hráči popadali k zemi vyčerpáním. Ještě se však pár minut hrát bude a stále je tu pro hosty šance třeba alespoň bod získat.

87
    Kovala se dostal po pěkném pasu za obranu k brankáři Lancmanovi. Ten opět skvělým zákrokem drží těsný náskok domácích.

86
    Hlučín pokračuje autovým vhazováním na soupeřově straně.

84
    ze hřiště odchází Mládek, přichází Hasala.

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí:
    ze hřiště odchází Hron, přichází Crhan.

84
    Hra je hodně kouskovaná. K dalšímu faulu došlo u středového kruhu.

83
    Útočný faul hostů. Zelení budou moci rozehrát z vlastní poloviny.

81
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Kovala).

80
    Kdyby Dolejš lépe zasáhl balon, mohl z bezprostřední blízkosti srovnat. Jenže se do balonu netrefil ideálně a tak se jen odkopávalo od branky Hlučínu.

80
    Velké Meziříčí v závěrečné desetiminutovce začíná svého soupeře tlačit.

79
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Plesník).

77
    A podobně, jako tomu bylo několik minut zpět, kdy Dolejš z podobného místa rozehrával, i tentokrát balon jen proskákal v šestnáctce a skončil v zámezí.