Česko – J. Korea 3:0 (kon.) | Itálie – Čína 1:10 (kon.)
Česko
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Jižní Korea
Neděle 28.05.2023, 19:00 • Moose Jaw Events Centre • MS v para hokeji • Skupina A

Češi dnes svého soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě si odnášejí tři body. Ve třetí třetině se Korea téměř nedostala z pásma, Češi naopak zasypávali soupeře střelami a třetím gólem Michala Geiera vyhnali Choie z brány. Na druhé straně si se všemi ojedinělými, zato často velkými šancemi poradil Martin Kudela, a připisuje si tak čisté konto.
    Další zápas odehrají čeští parahokejisté zítra opět od devatenácti hodin. (21:11:53)

44:22
    Bong si připisuje první zákrok proti střele Sedláčka.

43:40
    Češi pokračují v útočném tlaku, Korea jen vyhazuje kotouč z pásma.

42:16
    Střídání v týmu Jižní Korea:
    ze hřiště odchází Choi, přichází Bong.
    42:16 GEIER - 3:0

42:16
    Česko právě vstřelilo branku! Patrik Sedláček přenechal v prostoru mezikruží kotouč MICHALU GEIEROVI, který si přes obránce najel k pravé tyčce a překonal Choie, který se nestihl včas přesunout. Asistence: Patrik Sedláček

41:45
    Kubešovu střelu z vrcholu kruhu má Choi v lapačce.

40:50
    Čeští hráči jsou na tom fyzicky skvěle, i v posledních minutách utkání napadají a znovu ohrozili korejskou bránu.

38:42
    Choi přikryl kotouč po českém nahození, a vhazuje se tak v obranném pásmu Korei.

38:30
    Zakázané uvolnění Korei.

37:57
    Sedláčkovi utekl kotouč po přihrávce do úniku.

37:38
    A opět se po nepřesné rozehrávce píská zakázané uvolněni.

37:22
    Velmi těsný icing českého týmu.

36:40
    Ofsajd zastavil další útočnou akci Čechů.

34:59
    Korea teď ve vlastní přesilovce vyhodila na zakázané uvolnění, Češi si totiž dokázali vypracovat šanci i ve čtyřech hráčích na ledě.