Ml. Boleslav B – Jablonec B 1:1 (kon.) | Ústí n. L. – Živanice 1:2 (kon.) | Most/Souš – Benešov 2:0 (kon.)
Velvary – Přepeře 2:1 (kon.)
FK Baník Most - Souš
2:0 (1:0)
FK Benešov
Sobota 03.06.2023, 15:00 • Fotbalový stadion Jana Masopusta, Most • Česká fotbalová liga (B) • 29. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 12:4. Rohy: 6:4. (17:02:40)

630 diváku dnes sledovalo přesvědčivé vítězství domácího Baníku, který svého soupeře skoro do ničeho nepustil. Dnešní výhra znamená, že se domácí tým definitivně zachrání. To Benešov to už bude mít těžké aby se udržel v lize. Musí doufat, že dnes Přepeře nevydolují ani jeden bod, v opačném případě Benešov sestoupí.

Výhra Baníku se rodila následovně, ve 45. minutě se hlavou prosadil JINDŘICH NOVOTNÝ, druhou branku přidal v 72. minutě rovněž on.

Děkuji vám za pozornost a budu se zase těšit někdy příště.

90+4

90+4
    Tento hlavičkový pokus hostujícího hráče se do branky nevešel. U míče je tak opět Baník.

90+3
    V závěru utkání jsou to domácí, kteří kontrolují hru.

90+2
    Střídání v týmu SK Benešov:
    ze hřiště odchází Sládek, přichází Roháč.

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88
    Baník se bude muset bránit standardce, poté co jejich hráč fauloval na své polovině.

85
    Bouguetouta si svým dobrým pohybem došel pro faul na polovině hřiště.

83
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Glaser, přichází Kováč.

83
    Parádí zákrok vytáhl Stařeček proti dobře mířené střele domácího hráče. Roh má Baník.

81
    Hosté faulují blízko svého vápna, čekají je tak další horké chvilky.

78
    ze hřiště odchází Kibál, přichází Buneš,
    ze hřiště odchází Kubeš, přichází Bouguetouta.

ze hřiště odchází Tomek, přichází Čížek,
    ze hřiště odchází Hammami, přichází Stejskal.

76
    Hosté rozehrají standardku ze zajímavého místa kousek od vápna.

74
    Po vstřelení branky bylo na stadionu rušno, když spoře oblečený fanda domácích běžel oslavit branku na hřiště za hráči. Situace se už uklidnila a hra pokračuje.

74
    Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Kubeš).
    72. NOVOTNÝ - 2:0

72
    Baník Most – Souš právě vstřelil branku!
    Střelu z přímého kopu dokázal ještě Střeček vyrazit, následnou dorážku už však neměl. Svůj druhý gól přidává JINDŘICH NOVOTNÝ.