Dukla B – Plzeň B 2:1 (kon.) | Bohemians B – Zbuzany 6:0 (kon.) | Hostouň – Admira Praha 1:0 (kon.)
FK Dukla Praha B
2:1 (1:1)
FC Viktoria Plzeň B
Neděle 04.06.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 29. kolo

Dukla Praha porazila v utkání 29. kola ČFL favorizovanou plzeňskou Viktorii 2:1. První poločas skončil nerozhodně 1:1, když domácí poslal do vedení Fojt a hosté v závěru úvodního dějství srovanli díky vlastnímu gólu Čížka. Rozhodnutí padlo až v 87. minutě, kdy se parádně trefil střídající Bačinský, který rozhodl o těsné výhře Pražanů. (12:12:12)

90+2

90+2
    Do šestnáctky Dukly zamířil i Daněk. Následuje další roh Viktorie, tentokrát z druhé strany.

90+2
    Doubek vybojoval další roh pro plzeňské barvy.

89
    Střídání v týmu Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Mládek, přichází Ulman.

89
    Hosté logicky vrhli věšechno do útoku ve snaze aspoň vyrovnat. Po rohovém kopu se ale plzeňsští provinili proti pravidlům a Pražané, také logicky, s rozehrávkou nikterak nepospíchají.

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Lörincz, přichází Doubek.
    87. BAČINSKÝ - 2:1

87
    Dukla B právě vstřelila branku!
    Domácí v závěru zápasu strhávají vedení na svou stranu! CHRISTIÁN BAČINSKÝ se na levé straně pokutového území zbavil bránícího soupeře a hrásnou střelou do vzdálenějšího horního rohu branky nedal Daňkovi žádnou šanci.

87
    Oba týmy i v závěru utkání aktivně napadají a nedávají soupeři moc prostoru k postupnému útoku.

84
    Po zákroku na pravé stran pokutového území se hosté dožadovali penalty.. Sudí ale nechal zákrok domácího hráče bez povšimnutí.

83
    Plzeň je usazena na polovině Dukly, ale žádnou si tentokrát nevypracovala.

80
    ze hřiště odchází Novák, přichází Falout.

79
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Čihák).

79
    Oravcův centr hledal Nováka, jenže plzeňský hráč na míč nedosáhl a Dukla bude rozehrávat od své branky.

77
    Jenže tu hosté nerozehráli vůbec dobře a míč skončil na jediném hráči ve zdi.

76
    Akci hostů podél pravé postarnní čáry zastavuje faul, po kterém budou mít Plzeňští možnost zahrávat standardku.

73
    Důrazný odkop jednoho z domácích obránců trefil do zad Krůtu, Spilka bude odkopávat od své branky.