Havlíčkův Brod – Kopřivnice 5:2 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
HC ISMM Kopřivnice
Pondělí 12.02.2024, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ • 33. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:48 Lukáš BUREŠ - 5:2
   
  59:48
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! O vítězi je jasno, stejně jako o tom, že kotlina bude patřit domácím. LUKÁŠ BUREŠ dojel puk, který posléze nasměroval do prázdné klece. Asistence: Milan Valášek a Adam Dvořák.
  55:51 Milan VALÁŠEK - 4:2
   
  55:51
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Tlak hostů drtí na prach Valášek! MILAN VALÁŠEK Dostal puk na levou stranu, sjel si před brankáře, kterého ranou do cíka rozvlnil síť! Asistence: Max Kutlvašr a Adam Dvořák.
  34:49 Adam SPURNÝ - 3:2
   
  34:49
  Kopřivnice právě vstřelila branku! Hosté neskládají zbraně a přicházejí s kontaktním gólem. Filip Hrůzek vypálil od modré čáry a těsně před Novákem tečoval puk mezi jeho betony ADAM SPURNÝ! Asistence: Filip Hrůzek a David pastor.
  30:46 Lukáš BUREŠ - 3:1
   
  30:46
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Třetí zásah, který dává ránu na solar Kopřivnici! Filip Dymák přečetl rozehrávku hostů, zmocnil se kotouče, se kterým si sjel do pásma. Střelu zápěstím vyrazil gólman, ale následná dorážka LUKÁŠE BUREŠE rozjásala Kotlinu! Asistence: Filip Dymák.
  30:10 David KOŠŤÁL - 2:1
   
  30:10
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Snaha a tlak vyústila v druhý gól Bruslařů. DAVID KOŠŤÁL uplatnil důraz a snahu získat kotouč, což se vyplatilo. Domácí forvard vypíchl puk, který tečí o Bartošáka poslal za jeho záda. Asistence: Marek Tecl.
  09:11 Jiří PARGÁČ - 1:1
   
  09:11
  Kopřivnice právě vstřelila branku! V Kotlině platí rovnovážný stav! Kopřivnice dokázala přečíslit obranu Bruslařů, když krásnou nabídku zpoza branky vymyslel Vojtěch Pindel. Ten adresoval kotouč na JIŘÍHO PRAGÁČE, a ten se trefil přesně k levé tyči! Asistence: Vojtěch Pindel a Jiří Brodek.
  07:18 Milan VALÁŠEK - 1:0
   
  07:18
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Bruslaři jodu do vedení z vyhraného vhazování! Bombou od modré se prezentoval Adam Dvořák, a puk mimo Bartošákův dosah tečoval v houšti těl MILAN VALÁŠEK. Asistence: Adam Dvořák.

  Štěpán Ondráček

  Branky a nahrávky: 8. Valášek (A. Dvořák), 31. Košťál (Tecl), 31. Bureš (Dymák), 56. Valášek (Kutlvašr, A. Dvořák), 60. Bureš (Valášek, A. Dvořák) – 10. Pargáč (Pindel, Brodek), 35. Spurný (Hrůzek, Pastor)


  BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Nedvěd) – Ja. Novák (C), A. Dvořák, D. Vacík, Kerber, Kutlvašr, Benák, M. Krejčí – Tecl, Valášek (A), Košťál – Havlát, Pártl, Kopic – Bureš, Dymák, Voříšek (A) – Nový, Fiala, Janko.
  Trenér: Aleš Kraučuk

  HC ISMM Kopřivnice: D. Bartošák (Kubáň) – Petrek, Marek, Hlaváč, Kelnar, Hrůzek, Zeman, Spurný – Pargáč, Pindel, Brodek – J. Mach (C), O. Sluštík (A), Suchý (A) – Pastor, Indrst, Jurek – Raška, Kubík.
  Trenér: Marcel Kuděla

  Rozhodčí: Michal Kohoutek – Marek Tichý, Dominik Viskot.

  Diváci: 298
  ocianews.com