Kanci Uh. Brod – Devils Zlín 7:6 (po pr.) | Roller Storm – ILHK Hr. Králové 4:6 (kon.) | IHC Přerov – HC Boskovice 10:4 (kon.)
IHC Přerov – Brno 3:7 (kon.) | IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 4:1 (kon.) | HC Hořovice – Černošice 8:5 (kon.)
Roller Storm – IHC Prague Rats 7:4 (kon.)
po prodl.
IHC KANCI Uherský Brod
7:6 (2:1, 4:5 - 1:0)
IHC Devils Zlín
Sobota 11.05.2024, 11:00STILMAT extraliga inline hokeje
Partner:
   
  Po divoké druhé polovině, ve které jsme viděli devět branek, rozhodovalo o bodu navíc prodloužení. V tom byli šťastnější domácí, když o vítězství rozhodl David Rauš. Brod tak zatím ve všech třech zápasech nové sezony zvítězil až v prodloužení či nájezdech. (12:23:25)
   
  Konec zápasu.
   
  42:44
  Uherský Brod právě vstřelil branku! DAVID RAUŠ se odhodlal ke střele po přihrávce od Gazdy a prostřelil Kořenka, čímž zajišťuje bonusový bod navíc pro domácí Kance. Asistence: Daniel Gazda.
   
  42:09
  Do samostatného úniku se dostal Gazda a mohl ukončit zápas, ale Kořenek jej vychytal.
   
  41:48
  Zlín je výrazně aktivnější v prodloužení, ale Nowak zatím moc práce neměl.
   
  40:40
  Zlín zatím drží více než půl minuty puk a váhá s útočením, nechce udělat chybu.
   
  40:01
  Začalo prodloužení.
   
  40:00
  Druhý poločas skončil.
   
  39:46
  Devils právě vstřelili branku! Tak Zlín ještě stihl vyrovnat! DAVID HRAZDIRA vystřelil z vrcholu útočné formace, před Nowakem bylo hodně husto a střela prošla až do sítě. Asistence: Filip Šindelek.
   
  39:11
  Uherský Brod právě vstřelil branku! Domácí Kanci sice přesilovku nevyužili, ale hned po návratu vyloučeného Chludila vystřelil po zemi DANIEL GAZDA a střelou mezi betony překonal Kořenka. Asistence: Andrej Mrázik, Jiří Suhrada.
   
  38:36
  Suhrada pálil bez přípravy do poloodkryté branky, ale mířil těsně nad.
   
  37:39
  Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
  Chludil – 1,5MIN, podrážení.
   
  36:17
  Uherský Brod právě vstřelil branku!
  Autorem branky je VLASTIMIL OHAREK. Asistence: Jan Heča, Denis Trenčan.
   
  35:58
  Devils právě vstřelili branku! Máme znovu nové skóre, hosté podruhé v zápase otáčí! DAVID HRAZDIRA i s kapkou štěstí dostal puk za Nowaka. Asistence: Michal Brida, Richard Hrazdira.
   
  35:02
  Devils právě vstřelili branku! Hosté opět po pěkné kombinaci srovnávají stav. Hra se nám hodně rozhýbala. Prosadil se přesnou střelou RICHARD HRAZDIRA. Asistence: David Hrazdira.
   
  34:33
  Uherský Brod právě vstřelil branku! DAVID RAUŠ se prosadil podruhé v krátkém čase. Dostal dost místa mezi kruhy a zápěstím se trefil přímo k tyči. Asistence: Jan Heča.
   
  33:50
  Trenčan unikl obraně a mohl vrátit vedení na domácí stranu. V kličce mu ale stihl klepnout do hokejky bránící hráč a Trenčan zamířil mimo.
   
  32:56
  Uherský Brod právě vstřelil branku! Brod několikrát zahrozil a nakonec se raduje z vyrovnání. DAVID RAUŠ vystřelil z pravého kruhu přes hráče a schovaná střela zapadla za Kořenka. Asistence: Daniel Gazda, Jiří Suhrada.

  Marek Janoš

  Branky a nahrávky: 8. Gazda (Rauš), 15. Rauš (Mrázik), 33. Rauš (Gazda, Suhrada), 35. Rauš (Heča), 37. Oharek (Heča, Trenčan), 40. Gazda (Mrázik, Suhrada), 43. Rauš (Gazda) – 12. Brida, 24. R. Hrazdira (Ramert, D. Hrazdira), 30. Bachánek (Holba), 36. R. Hrazdira (D. Hrazdira), 36. D. Hrazdira (Brida, R. Hrazdira), 40. D. Hrazdira (Šindelek)


  IHC KANCI Uherský Brod: Nowak – Suhrada, Gazda, Mrázik, Oharek – Heča, Šiller, Trenčan, Rauš
  Trenér: Heča

  IHC Devils Zlín: Kořenek – Bachánek, Brida, D. Hrazdira, Šindelek – Chludil, Holba, R. Hrazdira, Hamert.
  Trenér: Chludil

  Rozhodčí: Obadal, Blaha
  bahis siteleri