Kanci Uh. Brod – Devils Zlín 7:6 (po pr.) | Roller Storm – ILHK Hr. Králové 4:6 (kon.) | IHC Přerov – HC Boskovice 10:4 (kon.)
IHC Přerov – Brno 3:7 (kon.) | IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 4:1 (kon.) | HC Hořovice – Černošice 8:5 (kon.)
Roller Storm – IHC Prague Rats 7:4 (kon.)
konec
IHC Night Birds Přerov
3:7 (2:4, 1:3)
Mission Roller Brno
Sobota 11.05.2024, 13:00 • ZS Přerov • STILMAT extraliga inline hokeje
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek z Přerova vše, přeji vám hezký zbytek dne. (14:30:46)
   
  Mission Roller Brno si připisuje premiérovou výhru v této extraligové sezoně, na půdě Přerova Jihomoravané uspěli poměrem 7:3. Night Birds se sice ve druhé půli díky gólu Karla Pláška z přesilovky dostali na kontakt, dál už se ale prosazovali jen hosté. Ti celkem třikrát potrestali přerovská provinění proti pravidlům. Druhou branku v zápase přidal Radek Kučeřík, na kterého ještě navázali Jiří Drobný a při domácím risku bez gólmana Lukáš Kaukič.
   
  Konec zápasu.
   
  38:58
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
  Kachlík – 1,5MIN, hákování.
   
  38:51
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
  Navrátil – 1,5MIN, hákování.
   
  38:42
  Brno právě vstřelilo branku!
  Přerov během početní nevýhody v závěru utkání zariskoval bez brankáře. Místo snížení ale přichází sedmý gól Brna, do levého horního rohu prázdné přerovské brány zamířil LUKÁŠ KAUKIČ. Asistence: Tomáš Sedláček.
   
  38:23
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
  Hotěk – 1,5MIN, nesportovní chování.
   
  38:23
  Brno právě vstřelilo branku!
  Hosté využívají přesilovku čtyř proti dvěma. JIŘÍ DROBNÝ pronikl do blízkosti Šejbovy brány a mezi betony brankáře Night Birds procedil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Dominik Hrachovina.
   
  37:33
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
  Navrátil – 1,5MIN, nesportovní chování,
  Zbořil – 1,5MIN, faul loktem.
   
  37:23
  Oddechový čas pro tým IHC Night Birds Přerov.
   
  37:23
  Brno právě vstřelilo branku!
  Také Brno využívá přesilovku a vrací se do vedení o dva góly. RADEK KUČEŘÍK ujel na Robina Šejbu, kličkou do forhendu si jej položil a vzápětí zamířil do volné části branky. Bez asistence.
   
  36:22
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
  Zbořil – 1,5MIN, podrážení.
   
  36:14
  Mikuláš Zbořil to vzal na sebe a zprava se protáhl před bránu. Mířil ke vzdálenější tyči, Jaroslav Chvátal ale předvedl velmi dobrý zákrok betony a udržel těsné vedení Brna.
   
  35:42
  Tomáš Sedláček v situaci dvou proti jednomu přihrával na Filipa Krále, poslední přerovský hráč v poli však předvedl velmi kvalitní a také obětavý obranný zákrok. Tím puk směřující ke Královi zastavil.
   
  34:41
  Dalekonosnou křížnou střelu vymyslel Filip Král, Robin Šejba si s ní dokázal poradit.
   
  33:03
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Domácí využívají přesilovku a snižují na rozdíl jediného gólu. Mikuláš Zbořil poslal kotouč stejně jako před chvílí Navrátil na KARLA PLÁŠKA, jenž se tentokrát nemýlil a překonal padajícího Jaroslava Chvátala. Asistence: Mikuláš Zbořil.
   
  32:51
  Jakub Navrátil nahrál na pravý kruh Karlu Pláškovi, který však hostující bránu minul.
   
  32:35
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
  1,5MIN – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kaukič.
   
  32:28
  Lukáš Kaukič měl dost místa na pravé straně útočné poloviny a zápěstím vystřelil na vzdálenější tyč. Robin Šejba letící kotouč zneškodnil betonem.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 8. Navrátil (Plášek, T. Hanák), 19. Ministr (Hradil, Zbořil), 34. Plášek (Zbořil) – 12. Král (Drobný), 14. Kučeřík (Obdržálek, D. Sedláček), 20. Obdržálek (Kučeřík), 20. Král (Kučeřík, Obdržálek), 38. Kučeřík, 39. Drobný (D. Hrachovina), 39. Kaukič (T. Sedláček)


  IHC Night Birds Přerov: Žurek (21. Šejba) – Hotěk, Zbořil (C), D. Svozil, T. Hanák – Hradil, Indrák, Ministr, Navrátil, Plášek (A)
  Trenér: David Podepřel

  Mission Roller Brno: Chvátal (P. Hrachovina) – D. Sedláček, Kachlík, Strýček (C), Král, Rosendorf, T. Sedláček, D. Hrachovina, Kučeřík – Kaukič, Ondráček, Obdržálek (A), Drobný
  Trenér: Pavel Strýček

  Rozhodčí: Čech, Novotná

  Diváci: 88
  bahis siteleri