Devils Zlín – Brno 5:11 (kon.) | Kanci Uh. Brod – HC Boskovice 2:5 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Roller Storm 9:5 (kon.)
Devils Zlín – HC Boskovice 10:2 (kon.) | Kanci Uh. Brod – Brno 3:5 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 4:8 (kon.)
konec
IHC KANCI Uherský Brod
2:5 (0:3, 2:2)
HC Boskovice inline
Sobota 25.05.2024, 09:00 • Zimní stadion Uherský Brod • STILMAT extraliga inline hokeje • . kolo
Partner:
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.
   
  Úvodní sestavy:

  IHC KANCI Uherský Brod: Nowak – Gazda, Heča, Rauš, Suhrada, Szabo – Červenka, Karafiát, Šiller
  Trenér: Jan Heča

  HC Boskovice inline: Külzler – Cik J., Cik L., Külzer, Fojt – Husák, Müller, Novotný, Ošlejšek, Šmíd
  Trenér: Nikolas Külzer

  Rozhodčí: Obadal, Blaha.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  07:48
  Úvod utkání zatím změnu skóre nepřinesl. Největší šanci měl na své holi pravděpodobně Stanislav Husák při své samostatném úniku na gólmana soupeře. K jeho smůle mu ale řádné zakončení znemožnil jeden z dotírajících obránců domácích.
   
  09:29
  Boskovice právě vstřelily branku!
  A máme tady první změnu skóre vážení! Téměř přesně v půlce poločasu se jako první prosadil TOMÁŠ MÜLLER. Ten tak zakončil bleskovou kombinaci svou střelou mezi betony. Nejdříve si nikdo nebyl jist zdali gól opravdu padl, nakonec ale z této situace odchází nešťastně právě domácí. Asistence: Lukáš Šmíd.
   
  11:48
  O vyrovnání se nyní pokusil Daniel Gazda. Tento zkušený obránce ale svou metelicí od pravého kruhu pouze těsně minul horní tyč. Celá akce tak končí pouze ztrátou puku.
   
  14:23
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Tak toto je klíčový moment dámy a pánové! Hosté z Boskovic se v dnešním utkání dostávají poprvé do dvou brankového vedení. Největší zásluhu na této skutečnosti má zejména LUKÁŠ CIK. Ten totiž při svém zakončení z prostoru mezikruží přesně trefil praví horní růžek brány. Takový náskok by navíc mohl být již rozhodující. Asistence: Jakub Cik.
   
  16:24
  Po vhazování po levici gólmana Brodu se k puku dostal jako první Tomáš Müller. Ten si ale kotouč nepohlídal a tak museli všichni jeho spoluhráči zakládat další akci z vlastní půle.
   
  18:22
  Tak nyní měli hráči Uherského Brodu zatím největší šanci na prosazení se. Nakonec celé přečíslení Martina Červenky a Jiří Suhrady ale skončilo pouze zablokovanou střelou. Právě druhý jmenovaný se dostal k zakončení, jeho pokus ale trefil pouze hůl obránce.
   
  19:27
  Boskovice právě vstřelily branku!
  A máme tady další kotouč v síti Brodu! Již podruhé se o něj postaral LUKÁŠ CIK. Jeho branka těsně před koncem úvodní půle by mohla přinést výrazné uvolnění nálady na střídačce Boskovic.. Asistence: Stanislav Husák.
   
  20:00
  První poločas skončil.
   
  20:01
  Začal druhý poločas.
   
  21:28
  Vyloučení v týmu HC Boskovice inline:
  Lukáš Cik – 1,5MIN, hákování.
   
  22:58
  Tak toto je velká škoda pro Davida Rauše. První početní výhoda utkání přinesla mu umožnila jeho nebezpečné zakončení. Tato střela ale nakonec byla tak přesná, že skončila pouze na pravé tyčce svatyně soupeře.
   
  24:24
  Uherský Brod právě vstřelil branku!
  Tak že by nám toto utkání přece jenom ještě přineslo závěrečnou dramatickou zápletku? Minimálně nás k ní přiblížil první brankou brodu DANIEL GAZDA. Ten tak skvěle využil úniku dva na jednoho. Asistence: Jiří Suhrada a Milan Šiller.
   
  25:33
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Tak toto je bleskurychlá odpověď vážení! Po méně než minutě od snížení získal pro Boskovice zpátky tříbrankové vedení LUKÁŠ ŠMÍD. Asistence: Tomáš Müller.
   
  27:04
  Uherský Brod právě vstřelil branku!
  Domácí se ještě nevzdávají! Již o druhou branku Brodu se postaral JIŘÍ SUHRADA, a to více než deset minut před koncem. Díky tomu by se nám přece jenom ještě nějaká závěrečná zápletka mohla ukázat. Asistence: Milan Šiller a Daniel Gazda.
   
  29:58
  Vyloučení v týmu IHC KANCI Uherský Brod:
  Jiří Karafiát – 1,5MIN, podrážení.
   
  31:26
  Vypadá to, že ani tato početní výhoda nepřinese změnu skóre, a to i přesto, že se dostali k zakončení i oslabení domácí. Pokus Jiřího Suhrady ale skončil pouze na betonu gólmana.
   
  32:48
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Toto byla velká chyba jednoho z obránců domácích. Ten před vlastním brankovištěm trestuhodně přišel o kotouč. Díky tomu se tak STANISLAV HUSÁK následně dostal do velmi snadné pozice pro zakončení. Asistence: Lukáš Cik.
   
  35:07
  Blízko k završení hattricku měl nyní Lukáš Cik. Jeho únik dva na jednoho ale nakonec neskončil ani střelou, natožpak jakýmkoli ohrožení brány soupeře. Právě jmenovaný obránce nedokázal zpracovat nabídku, po které mohl pálit do poloprázdné svatyně.
   
  38:06
  Na druhé straně se do obdobně slibné pozice Martin Červenka. Jeho prudký pokus od levého kruhu sice vypadal velmi slibně, ani přesto ale jeho střela z první neskončila za zády gólmana.
   
  Konec zápasu.
   
  Dnešní utkání sleduje 37 diváků.
   
  Ode mě je to pro dnešek vše. Já vám děkuji za pozornost, a při dalším utkání na slyšenou. (10:03:23)

  Patrik Hlaváč

  Branky a nahrávky: 25. Gazda (Suhrada, Šiller), 28. Suhrada (Šiller, Gazda) – 10. Müller (Šmíd), 15. Lukáš Cik (Jakub Cik), 20. Lukáš Cik (Husák), 26. Šmíd (Müller), 33. Husák (Lukáš Cik)


  IHC KANCI Uherský Brod: Nowak – Gazda, Heča, Rauš, Suhrada, Szabo – Červenka, Karafiát, Šiller
  Trenér: Jan Heča

  HC Boskovice inline: Külzler – Cik J., Cik L., Külzer, Fojt – Husák, Müller, Novotný, Ošlejšek, Šmíd
  Trenér: Nikolas Külzer

  Rozhodčí: Obadal, Blaha

  Diváci: 37