Ústí n. L. – Vlašim 5:2 (kon.) | Austria – Bohemians 1905 3:7 (kon.) | Varnsdorf – Liberec B 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Karviná 3:3 (kon.) | Sparta – Brøndby 2:5 (kon.) | Skalica – Slovácko 2:2 (kon.)
Domažlice – Táborsko 2:1 (kon.) | Warta Poznaň – Teplice 1:4 (kon.) | Strání – Žižkov 0:4 (kon.)
Dukla Praha – Písek 3:0 (kon.) | Prostějov – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – Poprad 2:1 (kon.)
konec
FK Varnsdorf
3:1 (0:0)
Slovan Liberec B
Středa 10.07.2024, 11:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Přípravný zápas • . kolo
Předzápasové kurzy
     
    90
    Konec zápasu. (12:43:52)
     
    85
    Liberec B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP PAPOUŠEK.
     
    84
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SOLOMON OSAGHAE.
     
    80
    Střídání v týmu FK Varnsdorf:
    ze hřiště odchází Lukáš Šipos, přichází David Grafek.
     
    75
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Autorem branky je USMAN HASSAN.
     
    62
    Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Jakub Hudák).
     
    46
    Začal druhý poločas.
     
    45
    První poločas skončil.
     
    44
    Kouřil se po rohovém kopu dostal k zakončení hlavou,trefil břevno.
     
    4
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAMANI CAMARA.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    FK Varnsdorf: 1. poločas: Vaňák – Zálešák, Kouřil, Kosař – Vlk, Kubín, Lexa, Nikrýn – Podzimek – Adeleke, Camara

    2. poločas: Pešl – Vlk, Kubista, Kosař – Dufek, Solomon, Šipoš L., Ambler – Talha – Hudák, Usman

    Slovan Liberec B: Zachariáš – Beran, Kuľha, Papoušek, Plot, Kočka, Lupoměský, Ogboi, Machotka, Makowski, Bakeš
    Náhradníci: Michal, Butsko, Netušil, Goavers, Wydrzinsky, Hadaščok, Ukici, Trojan.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    Tomáš Secký

    Branky: 4. Camara, 75. Hassan, 84. Osaghae – 85. Papoušek

    Karty:   62. Hudák (VDF)


    FK Varnsdorf: 1. poločas: Vaňák – Zálešák, Kouřil, Kosař – Vlk, Kubín, Lexa, Nikrýn – Podzimek – Adeleke, Camara
    2. poločas: Pešl – Vlk, Kubista, Kosař – Dufek, Solomon, Šipoš L., Ambler – Talha – Hudák, Usman

    Slovan Liberec B: Zachariáš – Beran, Kuľha, Papoušek, Plot, Kočka, Lupoměský, Ogboi, Machotka, Makowski, Bakeš
    Náhradníci: Michal, Butsko, Netušil, Goavers, Wydrzinsky, Hadaščok, Ukici, Trojan