Třebíč – Jihlava 0:0 (zruš.) | Vsetín – Frýdek-M. 2:3 (po pr.)
po prodl.
VHK ROBE Vsetín
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
HC Frýdek-Místek
Čtvrtek 27.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • O pohár RT TORAX
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Frýdek-Místek si nakonec z Lapače odváží vítězství po prodloužení, je to vůbec první vítězství Slezanů na ledě soupeře v rámci přípravy. Z Lapače je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost při sledování přenosu a ze Vsetína vám přeji příjemný zbytek večera. (20:26:53)
   
  Konec zápasu.
   
  62:30
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto! Frýdek-Místek dnes na Lapači vítězí v prodloužení, když pohledný pas zachytil VOJTĚCH TOMI a povedenou kličkou do bekhendu překonal Sachra.
   
  62:05
  Vsetínského zaváhání ve středním pásmu se snažil využít Tomi, jenž předložil puk Klimšovi, ten však branku minul.
   
  61:48
  Sachra však hosté neohrozili a nyní se k útoku chystá Vsetín.
   
  61:31
  Frýdek poprvé v prodloužení na puku.
   
  61:21
  Vsetín byl blízko rozhodnutí! Březina poslal puk zcela volnému Pechancovi, ten však ale ani nadvakrát nezasunul kotouč za Malíka.
   
  61:08
  Březina to vzal nyní na sebe a z pravého křídla se natlačil před Malíka, jenž jeho pokus odrazil.
   
  60:43
  Kloz se snažil pálit z mezikruží, jeho střela byla zablokována, přesto jsou Valaši nadále na puku.
   
  60:08
  Vsetínští na puku v útočném pásmu.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Prodloužení se tedy bude hrát 5 minut ve třech hráčích na obou stranách.
   
  Remíza po šedesáti minutách je nejspíš zasloužená, i když Vsetín předvedl ve 3. třetině velké odhodlání k obratu, stačilo to pouze na srovnání. Jistý výkon dnes zdobí oba mladé brankáře, naopak přesilové hry dnes nejdou ani jednomu z celků. Prodloužení začíná za necelou minutu.
   
  Základní hrací doba nám vítěze neurčila, následovat bude prodloužení, odhadujeme, že bude trvat 5 minut a bude se hrát 3 na 3.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:45
  Vsetínskou snahu v závěru základní hrací doby přerušilo postavení mimo hru, i když se zdálo, že to Bartko na modré čáře stihl.
   
  59:00
  Tomiho střelu dorážel Martynek, následně se před brankou Vsetína strhla menší potyčka, kterou však rozhodčí tentokrát nechá bez trestů.
   
  58:20
  Další prudká v podání Zacka Malíka, po dorážce se natahoval Klimša, ale to už měl puk zcela pod kontrolou pozorný Sachr.

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 12. Gorčík (Jenáček, Gajarský), 56. Vlach (Babka, Kloz) – 25. Matiaško (Kaukič, Stuchlík), 34. Š. (Martynek), 63. Tomi


  VHK ROBE Vsetín: Sachr (Gába) – Štach, Ondračka, Kudělka, Bartko, Jenáček, Hryciow – Kloz, Pechanec, Babka – Březina, Vlach, Klímek – Půček, Gajarský, Gorčík – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

  Trenér: Jan Srdínko

  HC Frýdek-Místek: N. Malík (Suchánek) – Adámek, Haman, Z. Malík, Michálek, Jenáček, Hrachovský, Homola – Tomi, Klimša, Martynek – Mikulík, Peterek, Šedivý – Matiaško, Stuchlík, Kaukič – Blaško, Przybyla, Flok – Macháček.

  Trenér: Vlastimil Wojnar

  Rozhodčí: Kovařčík, Škach – Škrobák, Šimek

  Diváci: 720