Frýdek-M. – Vrchlabí 3:5 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
HC Stadion Vrchlabí
Úterý 06.10.2020, 17:00 • Hala Polárka • Chance Liga • 9. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:19:24)
   
  Střely na branku: 47 – 30
   
  Je dobojováno. Vrchlabští hokejisté nakonec porazili Frýdek-Místek 5:3 a na dalekou cestu domů se tak vydají s třemi body do tabulky. Domácí naopak dnes zůstanou bez jediného bodu.
   
  Konec zápasu.
   
  59:54
  Domácí se ještě dostali před hostující branku, ale ohrozit ji nedokázali. Hosté už se pomalu začínají radovat ze tříbodového zisku.
   
  59:25
  Ondřej Matýs střílel z úhlu na odkrytou klec domácích, ale skrze hůl soupeře se mu to nepovedlo.
   
  58:58
  Domácí lavička si bere oddechový čas.
   
  58:58
  Veselý si počínal znovu nebezpečně před Oliverem Štěpánkem. Ten jak široký tak dlouhý zalehl puk a přerušil hru.
   
  58:02
  Brankář Frýdku-Místku je na střídačce, domácí hokejisté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  56:57
  Milan Mikulík pálil hodně tvrdě na hostující branku, ale pozorný Oliver Štěpánek byl pozorný a hned stáhl kotouč k sobě. Poté nechal hru plynout a Vrchlabí jde útočit.
   
  56:26
  Hrachovský pálil od modré čáry a k odraženému puku se dostal Vojtěch Tomi, který však Štěpánka neohrozil. Hosté pak znovu otáčejí hru na opačnou stranu.
   
  54:30
  Vrchlabí se ubránilo a nyní je už v plném počtu.
   
  53:45
  Domácí se hned v úvodu přesilovky dostali do slibného zakončení, vše ale vyřešila obrana Vrchlabí v čele s brankářem Oliverem Štěpánkem.
   
  53:30
  Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jan Oliva – 2 min., podrážení).
  52:18 Radek VESELÝ - 3:5
   
  52:18
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Domácí ještě vykřesali jiskru naděje, po krásně sehrané kombinaci zakončil střelou z první z levé strany RADEK VESELÝ a ještě to může být hodně zajímavé – 3:5. Domácí se tak pokusí o kontaktní branku. Asistence: David Klimša a Vojtěch Tomi.
   
  51:05
  Další nenápadný pokus Vrchlabí srazil Tomáš Suchánek a poslal puk obránci Frýdku-Místku, který ho poté vyvezl pryč z obranné třetiny.
   
  49:09
  Heřman pálil z levé strany a poslal puk jen těsně vedle protější tyče. Domácí tak čelili další akci Vrchlabí, které je doslova rozjeté.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 4. R. Veselý (Hrachovský), 34. Mikulík (Kofroň, Šedivý), 53. R. Veselý (Klimša, Tomi) – 19. Matýs (Mrňa, J. Moník), 23. Mrňa (F. Moník), 41. Chrtek (Heřman, Linhart), 45. Nouza (Niko, Paulovič), 48. Paulovič (Pochobradský, M. Kratochvil)


  HC Frýdek-Místek: Suchánek (Švančara) – Haman, Husák, J. Michálek, Zahradníček, Hrachovský, Z. Malík – Šedivý, Mikulík, Kofroň – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Martynek (A), Peterek, Raška – Kaukič, Stuchlík, Matiaško – Przybyla.
  HC Stadion Vrchlabí: Štěpánek (Soukup) – Linhart (A), Hrádek, Oliva, Niko, Blažej, Jirků (C), J. Moník – Heřman, Chrtek, Nouza (A) – M. Kratochvil, Pochobradský, Paulovič – Mrňa, Urban, F. Moník – Hozák, Matýs, Chalupa.

  Rozhodčí: Fiala, Kašík – Konvička, Kráľ