K. Vary – Olomouc 0:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:0 (zruš.) | Zlín – Zvolen 1:3 (kon.)
Havířov – Cracovia 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (1:0 po s.n.)
Šumperk – Přerov 2:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.)
Technika Brno – SHK Hodonín 3:0 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 0:0 (zruš.)
Kolín – Tábor 3:2 (3:2 po s.n.) | Senica – Trnava 5:6 (kon.) | Trutnov – Nymburk 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 10:5 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.) | Prostějov – Skalica 3:0 (kon.)

59:24
    Hosté hrají v plném počtu. Následuje přesilovka Slovanu 5 na 3.

58:49
    Další domácí vyloučen. Trest si odsedí Zdeněk Čáp za podražení. 2 minuty. Litoměřice si vyžádali oddechový čas. Bude následovat hra 4 na 3 ze strany Slovanu.

58:40
    Domácí Piegl dostal osobní trest na 10 minut.

58:32
    Následuje hra 4 na 4. Vyloučen je domácí Jakub Šulc za hákování. 2 minuty.

58:21
    Litoměřice se dostávají do velkých šancí.

57:24
    Litoměřice si zahrají další přesilovou hru. Vyloučen je David Pavlíček za krosček. 2 minuty.

56:15
    Oba týmy v tlaku nepřestávají a snaží se změnit výsledek v jejich prospěch.

55:04
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřice využili přesilovku a dokázaly 5 minut před koncem vyrovnat. Autorem gólu je JAKUB ŠULC. Asistence: Jan Berger

54:42
    Domácí se drží v útočném pásmu a pokouší se vyrovnat. Zatím veškeré jejich šance zůstávají bez výsledku.

53:15
    Další hráč Slovanu je vyloučen. 2 minuty si odsedí Ladislav Gengel za nafilmovaný pád.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 5. Kalla (Doležal, Mikliš), 40. Šulc (Doležal), 53. Švagrovský (Krátoška), 56. Šulc (Berger) – 23. Smetana (Kuchler, Gengel), 30. Smetana (Pohl), 45. Gengel, 46. Tůma (Gengel)