Jihlava – Litoměřice 10:1 (kon.) | Most – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Třebíč – Šumperk 2:3 (1:2 po s.n.)
Slavia – Kladno 2:3 (1:2 po s.n.) | Prostějov – Benátky n/J 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
10:1 (4:0, 4:0, 2:1)
HC Stadion Litoměřice
Středa 14.10.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 14. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava na domácím ledě rozstřílela Litoměřice poměrem 10:1 se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:16:52)

Ve třetí třetině jsme viděli další tři branky. Ve dvaačtyřicáté minutě rozvlnil síť Josef Skořepa. Čestný úspěch hostí zaznamenal využitou dvojnásobnou přesilovkou Lukáš Nedvídek, aby se krátce po jeho gólu trefil a v oslabení desátý gól Dukly přidal Alexei Alekseev. Jihlava tak porazila svého soka 10:1.

58:30
    Hosté hrají v plném počtu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:58
    V oslabení se na Honzíka řítil Jan Berger, ovšem domácí gólman jej za pomocí lapačky vychytal.

57:31
    Puk je znovu u Honzíka, Litoměřice se brání úspěšně.

57:20
    I nyní se po buly hosté osvobozují.

57:05
    Na pokus Skořepy vyzrál Michajlov, který má kotouč v zástěře.

56:40
    Hned po buly směřuje puk k Honzíkovi, Stadion se osvobozuje.

56:30
    Jaroslav Kalla (LTM) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Že by Dukla ještě zvýšila svůj náskok?

Na vyloučení: 6-5.

55:18
    Lukáš Jícha střílel zblízka z levé strany, kotouč poslal vysoko nad branku.

54:21
    Jihlava je v plném počtu.
    Alexei ALEKSEEV - 10:1

53:55
    Dukla právě vstřelila branku!
    Červenožlutí se prosazují v oslabení. Hosté propadli ve středním pásmu, i když byl Zadražil faulovaný, našel mezi kruhy ALEXEIE ALEKSEEVA a ruský útočník blafákem do bekhendu vykoupal gólmana. Signalizovaný trest se ruší. Asistence: Vojtěch Zadražil, Filip Seman.
    Lukáš NEDVÍDEK - 9:1

53:18
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Stadion se přece jen raduje po využité přesilovce pět na tři. Doležal přihrál kotouč na levou stranu před branku, kde byl volný LUKÁŠ NEDVÍDEK a poslal puk mimo natahujícího se Honzíka do sítě. Asistence: Zdeněk Doležal, Filip Hronek.

52:59
    Před brankou poskakoval puk, nejblíže k němu měl Marek Melenovský a poslal jej do rohu branky.

52:35
    Na buly je znovu lepší Dukla a Richard Diviš posílá puk přes všechny čáry.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Březina (Zadražil, Dundáček), 6. Anděl (Šafář, Důras), 14. Seman (Kohout, Alekseev), 19. Seman (Kohout, Grebenyuk), 24. Seman (Kohout), 28. Dundáček (Skořepa, Grebenyuk), 33. Štebih (TS), 38. Důras (Alekseev, Kaláb), 42. Skořepa (Kaláb, Dundáček), 54. Alekseev (Zadražil, Seman) – 54. Nedvídek (Doležal, Hronek)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Šafář, Štebih, Dundáček, Kaláb, Zadražil, Šimek, Grebenyuk, Dobrovolný – Diviš, Seman, Kohout – Anděl, Skořepa, Důras – Jícha, Melenovský, Březina – Alekseev. Trenér: Petr Vlk
    HC Stadion Litoměřice: Pavelka (21. Michajlov) – Krstev, Málek, Bílek, Plášil, Piegl, Mikliš, Hronek – Kalla, Ma. Procházka, Beránek – Doležal, Nedvídek, Švagrovský – Berger, Troliga, Mi. Procházka – Krátoška, Valášek, Racek. Trenér: Jiří Kučera

Rozhodčí: Fiala – Rožánek, Konvička