Slavia – Motor ČB 2:7 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 2:1 (2:1 po s.n.)
Kadaň – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Sokolov – Havířov 3:5 (kon.)
Třebíč – Vsetín 2:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 02.11.2019, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 20. kolo

To je ode mne vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a u dalších přenosů na shledanou. (19:24:59)

A je tu konec zápasu ve kterém vítězí domácí Litoměřice. Utkání otevřel v 5. minutě Marcel. Na jeho gól odpověděl před první sirénou Pekr, to už ale bylo z jihlavské strany vše. Utkání definitivně ve druhé třetině rozsekli Jánský a Kukla. Stadion tak získává tři body a posouvá se na druhou příčku.

59:30
    Posledních třicet sekund a Jihlava hraje opět v šesti.

58:44
    Voženílek získal kotouč ve středním pásmu, jeho střela ale byla tečovaná do ochranné sítě a vhazovat se bude před Brožem.

58:30
    Beran předvedl skvělý zákrok lapačkou po střele Koláře!

58:21
    Pekr tečoval puk až na tribunu a Brož se vrací zpět do branky.

58:02
    Jihlava to bude zkoušet v šesti!

58:02
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a Brož stále zůstává v brance.

57:04
    Další střela Dukly! Adam Beran dokázal neposedný puk před jeho brankou ukrýt ve své lapačce.

56:24
    Mlčák nyní skvělým obranným zákrokem zamezil Dukle v přihrávce před branku.

55:34

55:05
    Stadion vyhazuje a Dukla tak musí začít až od Brože.

54:18
    Harkabus dostal nabito mezi kruhy, jeho nebezpečná střela však letí mimo.

53:59
    Pekrovu střelu z levého kruhu kryje opět Beran.

53:34
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Štohanzl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:46
    Voženílek nedokázal přesně nahrát Jíchovi, proto má puk opět Jihlava.

51:37
    Ofsajd zastavuje akci hostů.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 5. Marcel (A. Beran), 27. Jánský, 37. Kukla (Jánský, Korkiakoski) – 18. Pekr (Čachotský, Skořepa)

HC Stadion Litoměřice: A. Beran (Sklíba) – Marcel (A), Dajčar, Gaspar, Kukla, Mlčák, Strejček, Klejna – Voženílek (C), Jícha, M. Kadlec – Korkiakoski, Střondala, Jánský – Štohanzl, Šik, Kangas – M. Havelka, D. Sklenář, Kropáček.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – Staněk, Mareš, J. Holý, Půža, D. Kolář, Černohorský, Vála – Pekr, Skořepa (C), Čachotský (A) – Chlubna, Poletín, T. Harkabus – D. Čermák, Fronk, Machala – Lichanec, Davídek, Piegl.

Rozhodčí: Souček, Čáp – Štofa, Beneš