Mountfield HK – Kladno 4:1 (kon.) | Slavia – Zlín 3:8 (kon.) | Jihlava – Chomutov 2:1 (2:0 po s.n.)
K. Vary – Třinec 4:3 (2:0 po s.n.) | Sparta – Olomouc 5:2 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 6:2 (kon.)
Salzburg – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 4:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 25.01.2020, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • turnaj O Pohár DHL • 38. kolo
Partner:
     
    Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (15:26:49)
     
    Konec zápasu.
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Autorem vítězné branky je LUBOMÍR KUPČO.
     
    4. série
    2:0
    Richard ZÁRUBA proměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Šimon JENÁČEK neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Petr ROZHON neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Michal MATIAŠKO neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Dominik RYMON neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Nico GEIDL neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Lubomír KUPČO proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Viktor KONEČNÝ neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:21
    Oddechový čas pro domácí.
     
    58:01
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Stránský – 2 min., podrážení).
     
    54:53
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Pastor – 2 min., podrážení).

    Michal Hladký

    Branky a nahrávky: 33. Kupčo (Adámek), 46. Jiskra (Cestr), 54. Rymon, rozh. náj. Kupčo – 10. Konečný (Jenáček), 12. Kašpárek (Geidl, Matiaško), 21. Jenáček

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Viktor Konečný (TRI)
    1:0   Lubomír Kupčo (KVA)
    2. série:
    1:0   Nico Geidl (TRI)
    1:0   Dominik Rymon (KVA)
    3. série:
    1:0   Michal Matiaško (TRI)
    1:0   Petr Rozhon (KVA)
    4. série:
    1:0   Šimon Jenáček (TRI)
    2:0   Richard Záruba (KVA)


    HC Energie Karlovy Vary: Hamrla (Vít) – Záruba, Benda, Kořán, Patzelt, Stejskal, Cestr – Kupčo, Jiskra (C), Rozhon (A), Adámek, Rymon, Křehlík (A), Seidler, Konášek, Příhoda
    HC Oceláři Třinec: Švančařa (Švehlák) – Jenáček, Vacula, Homola, Hrůzek, Radzienciak, Šulák (C) – Matiaško, Geidl (A), Jobánek, Konečný (A), Mastič, Kašpárek, Stránský, Pastor, Mikler, Procházka