Třinec – HC Litvínov 1:2 (po pr.) | Liberec – Sparta 3:6 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 3:2 (kon.)
Zlín – Kladno 4:5 (0:2 po s.n.) | Přerov – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 0:5 (kon.)
Havířov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 0:5 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 13.02.2020, 18:00 • ZS Eden • ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 15. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (19:57:25)
  59:48 PETR HAUSER - 0:5
   
  59:48
  Plzeň právě vstřelila branku!
  PETR HAUSER využil toho, že byl Pittr trochu dezorientovaný po předchozí střele. Ležícího brankáře překonává potřetí a kompletuje hattrick. Asistence: Milan Steinbrücker a Nicolas Schnidler.
   
  59:05
  Tak ještě Jakub Štancl zkusil štěstí z levé strany ledové plochy, jeho střela do horní části klece ale v brance neskončila po dobrém zákroku Bočana.
   
  58:07
  Domácí v plném počtu.
   
  57:14
  Jakub Holý se dostal do zajímavé pozice mezi kruhy a vyslal svižnou střelu na Pittra, ten ale dokázal zasáhnout a znemožnil hostům další gólovou radost.
   
  56:28
  Slavia vyhazuje kotouč do bezpečí a daleko od své branky. Michal Pittr si může na malý moment oddechnout a slávisté střídají.
   
  56:07
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Stejskal – 2 min., nedovolené bránění).
   
  55:02
  Utkání nám spěje k závěru. Hosté dnes jasně přečili Slavii, užívají si příjemného brankového náskoku a kombinují na polovině sešívaného celku.
  52:36 PETR HAUSER - 0:4
   
  52:36
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Vlasák se po individuální akci dostal až před Bočana, ten ho však dokázal vychytat a z kontru se prosadil hostující PETR HAUSER, pro kterého to je druhý úspěšný zásah v utkání – 0.4. Asistence: Jakub Šiler.
   
  50:31
  Tak to byla velká šance Slavie! Kotouč se dostal v útočné třetině po přihrávce Malínka k Joklovi, který zřejmě měl zakončit, ale snažil se ještě celou situaci vyšperkovat na Hofmanna, ten však již zakončovat nemohl, jelikož se nacházel v nevýhodném úhlu.
   
  49:47
  Nyní byla Slavia blíže. Nejprve pokus Štancla nebyl vůbec špatný, skončil však mimo. Následná střela obránce Stejskala skončila na vyrážečce gólmana Bočana.
   
  48:57
  Slávisté se snaží, ale dnes to prostě nejde. Matěj Kvasnička se sice dostal do útočného pásma, po nepřesné kombinaci a zásahu Matouška se ale puk znovu dostal mimo útočné pásmo Slavie.
   
  47:25
  Domácí v plném počtu.
   
  46:48
  Tentokrát již Michal Pittr musel zasahovat po střele Adama Páníka. Brankář Slavie si ale bez větších potíží poradil a zachytil puk do rukavice.
   
  46:00
  Obránci domácího celku odpalují kotouč do bezpečí, Slavia zatím v tomto oslabení dobře brání.
   
  45:38
  Marek Soukup poslal další kotouč na Pittra, ten si dokázal najít výhled a udržel kotouč ve výstroji.
   
  45:25
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Vojtěch Malínek – 2 min., pozdní dohrání).

  Martin Kamenik

  Branky a nahrávky: 2. Šiler (Hauser), 4. Hauser, 26. Kreuzman (Steinbrücker, Holý), 53. Hauser (Šiler), 60. Hauser (Steinbrücker, N. Schindler)


  HC Slavia Praha: Pittr (Náhončík) – Hrdlička, Stejskal, Weitz, Dráb, Palát, Kluch (C) – Vlasák, Malínek, Jokl, Hamršmíd, Kvasnička, Brummel, Skoupý, Novák, Hofmann (A), Štancl, Vymětal
  HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – S. Schindler, Kanta, Matoušek, Páník (A), Černý, Jánský – Steinbrücker, Šiler, Dáňa, Hauser, D. Soukup (A), Marcel (C), M. Soukup, N. Schindler, Kreuzman, Holý

  Rozhodčí: Battěk – Dědek, Hradil

  Diváci: 65