Třinec – Liberec 1:4 (kon.) | Přerov – HC Litvínov 1:6 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:4 (kon.)
konec
HC Dynamo Pardubice
3:4 (1:1, 0:1, 2:2)
HC Škoda Plzeň
Pátek 06.03.2020, 18:00 • Enteria Aréna • ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 22. kolo
Partner:
   
  Děkujeme za přítomnost na dnešním přenosu a těšíme se na Vás u dalšího zápasu. (20:03:20)
   
  Vyrovnaný souboj končí šťastněji pro hosty z Plzně. Ti zvítězili nejmenším možným náskokem 3:4. Pardubice ke konci zápasu dokázaly dvakrát snížit. Napotřetí se jim to ale už nepovedlo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:56
  Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – osobní trest do konce utkání, kopnutí + 5 min., kopnutí).
   
  59:39
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hra bez brankáře se Pardubicím povedla. Po střele z pravého kruhu od Chabady se puk ocitl před brankářem, kde se nejlépe zorientoval PAVOL ŠTETKA a puk poslal za záda Bočana. Asistence: Ondřej Chabada.
   
  59:27
  Hebek má několik šancí, ale gól zatím nepřišel.
   
  58:49
  Domácí zkoušejí hru bez brankáře.
   
  58:13
  Plzeň měla teď obrovskou šanci, když zpoza branky přihrával Hauser na najetého Korčáka, ten střelou z příklepu branku ale netrefil.
   
  56:02
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Pardubice dokázaly snížit na dvoubrankové inkaso. Od modré čáry střílel Novotný, který trefil Bočanovu hruď, puk se od něho odrazil a před brankou stál úplně osamocený DANIEL BURDA, který už měl lehkou práci a puk poslal do sítě. Asistence: Adam Novotný.
   
  55:26
  Plzeň hraje už opatrně a zápas kontroluje.
   
  53:11
  Pardubice se dostaly do obrovského tlaku. Prohrávají o 3 góly a snaží se se zápasem ještě něco udělat. Je vidět, že mladíci jsou zbrklí a hodně přihrávek kazí.
   
  50:12
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Na čtvrtý gól Plzeň nemusela dlouho čekat. Hned po minutě využila přesilovku 5 na 4. Jakub Holý dokázal puk poslat na pravou stranu, kde stál PETR HAUSER a ten tak Plzeň uklidnil ještě více a zavěsil. Asistence: Jakub Holý.
   
  49:10
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Plzeň ke gólu v přesilové hře 5 na 3 stačilo pouze 8 sekund. Po vyhrané buly se puk dostal před branku, odkud nahrával ještě Matěj Houdek na volného JAKUBA HOLÉHO, který puk poslal za záda borovičky. Asistence: Matěj Houdek, Jakub Šiler.
   
  49:02
  Plzeň si vyžádala oddechový čas.
   
  49:02
  Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Špinka – 2 min., hákování).
   
  48:07
  Pardubice svoji druhou hru v oslabení hrají výborně, dokonce dokázaly vystřelit. Střela však nebyla natolik razantní, aby skončila za zády Bočana.
   
  47:42
  Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vašíček – 2 min., podrážení).
   
  45:58
  Paleček svoji individuální akcí potrápil plzeňskou obranu a poté se musel činit i hostující brankář, který opět přes výborný zákrok lapil soupeře.
   
  44:33
  Na druhé straně se dostal do příležitosti Marek Soukup, ten po odraženém puku, který se dostal až k němu, vyslal puk do protipohybu domácího Borovičky, ten jen tak tak stihl vytasit svůj pravý beton a zabránil tak navýšení skóre.

  Rudolf Novák

  Branky a nahrávky: 18. Štetka, 57. Burda (Novotný), 60. Štetka (Chabada) – 13. Hauser (M., Šíler), 36. Šíler (Houdek, Hauser), 50. Holý (Houdek, Šiler), 51. Hauser (Holý)


  HC Dynamo Pardubice: Borovička (Matěcha) – Joudal, Hebek, Vašíček, Kubíček, Koudelka, Chabada (C), Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček (A), Kubíček, Formánek (A), Nekvinda, Burda, Novotný, Štetka.
  HC Škoda Plzeň: Lokajíček (Bočan) – Houdek (A), Kanta, Matoušek, Hodinář, Lučan, Černý – Šiler (A), Hauser (C), Korčák, Hořejší, M. Soukup, Schindler, Křemen, Kreuzman, Holý.

  Rozhodčí: Glanc – Kovář, Stanko