Chomutov – Havířov 3:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Motor ČB 1:8 (kon.)
Slavia – Litoměřice 3:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
AZ RESIDOMO Havířov
Pondělí 17.02.2020, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Chance Liga - o pořadí v play-off • 21. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Z mé strany je to pro dnešek všechno. Díky za pozornost a zase někdy na počtěnou. (20:04:45)
   
  Piráti ukončují sérii porážek a na domácím ledě poráží v souboji o důležité body Havířov. Vyrovnané utkání otevřel hned v první minutě Petr Stloukal, následně se trefili ještě Martin Šagát a Nicolas Hlava. Jedinou branku hostujícího celku vsítil Jakub Kotala.

  Střely na branku: 33:38
   
  Konec zápasu.
   
  59:20
  Piráti drží dvoubrankové vedení a nikam se neženou. Petr Stloukal raději vyhodil kotouč z pásma bez toho, aniž by se jednalo o icing.
   
  59:02
  Hosté hrají v plném počtu.
   
  58:12
  Nicholas Schaus dostla kotouč na pravý kruh a dostal se ke tvrdé střele. Ta šla k levé tyčce, ale Stezka si opět s ránou poradil.
   
  57:17
  Hned na startu přesilové hry to zkoušel od modré čáry Petr Stloukal, ale puk nakonec opustil ledovou plochu. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
   
  57:03
  Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Martin Nepokoj – 2 min., hákování).
   
  56:53
  Martin Nepokoj nyní vjel do útočné třetiny a z pravé strany se dostal ke střeleckému pokusu, který ale nebyl nebezpečný. Pavlát si připisuje další snadný zákrok.
   
  56:01
  Havířovskému celku se poté nepovedlo založit útočnou akci, a tak se bude pokračovat po icingu před brankou Aleše Stezky.
   
  55:49
  Ludvík Rutar se pokusil o střelecký pokus, ale jeho rána byla zblokována do ochranné sítě za brankou Pavláta. Pokračovat se tak bude dalším vhazováním.
   
  55:16
  Série pádů na ledě. Nejdříve neudržel rovnováhu hostující hráč, kterému nevyšla přihrávka. Poté se to stalo také čárovému sudímu, pokračovat se bude po icingu a timeoutu domácích.
   
  54:44
  Nicolas Hlava se mezi kruhy dostal k volnému kotouči, ale z otočky jej netrefil ideálně a hned jej vybojoval bránící hráč.
   
  54:30
  Po vhazování to zkusil od modré čáry Jakub Štochl, ale puk se do branky nedostal. Nakonec přišla ještě jedna rána od modré, tu již Stezka podržel.
   
  54:19
  Darby Llewellyn se pokoušel rozjet akci podél levého mantinelu, ale přihrávka mu nevyšla a kotouč po teči hostujícího hráče skončil mimo ledovou plochu.
   
  53:30
  Nicholas Schaus se dostal do útočné třetiny individuálně, ale zakončit se mu nakonec nepovedlo. Protiakce hostů skončila odpískáním icingu.
   
  53:04
  Domácí hrají v plném počtu.
   
  52:43
  Dvacet sekund před koncem přesilové hry hostí se píská ofsajd. Ani tato výhoda nejspíše neskončí přesilovkou brankou.
   
  52:23
  Lukáš Bednář pak mezi kruhy vymyslel celkem dobré zakončení po ledě, ale ani tentokráte si na mladého chomutovského brankáře nepřišel.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 1. Stloukal (Schaus, Hlava), 13. Šagát (Schaus, Stloukal), 25. Hlava (Seemann) – 28. Kotala (E. Němec)


  Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Schaus, R. Havel, Seemann, Žovinec, Štochl, Lang – Stloukal, Chlouba, Hlava – Rudovský, Suchý, Tomica – J. Svoboda, Šagát, Chrpa – Llewellyn, Koláček, Matyáš Svoboda.
  AZ RESIDOMO Havířov: Stezka (Piták) – Nepokoj, Malina, Rašner, L. Rutar, Chroboček, Dajčar – L. Bednář, F. Seman, Bambula – E. Němec, Cihlář, Kotala – Fridrich, Maruna, Bernovský – Vrána, Danielčák, Pawliczek.

  Rozhodčí: Grech, Barek – Coubal, Kokrment

  Diváci: 1 812