Poruba 2011 – Havířov 3:4 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 2:5 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 4:2 (kon.)
Slavia – Přerov 2:4 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
ČEZ Motor České Budějovice
Středa 04.03.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance Liga - o pořadí v play-off • 27. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Českobudějovický Motor potvrzuje roli favorita v utkání a z Lapače si odváží tříbodový zisk. Jihočeši zvládli třetí třetinu s velkým přehledem, což demonstrovali dalšími dvěma trefami v síti Vsetína. Motor hraje ve velké pohodě, navíc se může opřít o výborného brankáře Kloučka, který dnes odmítl jakékoliv zdramatizování utkání. Pro Vsetín je třetí porážka v řadě komplikace, neboť Chomutov otočil v Litoměřicích a ohrožuje ambice Valachů na konečně 3. místo, zdá se, že o konečném pořadí se rozhodne až v posledním kole, ve kterém Vsetínští míří na horkou půdu do Přerova.

  Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: 

  David Vítek (VSE)

  Pavel Pýcha (CEB) (20:01:55)
   
  Konec zápasu.
   
  59:40
  Ještě se píská ofsajd Motoru.
   
  59:09
  Dnešní utkání sleduje 2660 diváků.
   
  58:57
  Březina to ještě zkusil z pravého kruhu, ale tyhle střely Klouček nepouští.
   
  58:00
  Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního utkání.
   
  57:33
  Po delší době si sáhl na kotouč brankář Bláha, když zkrotil střelu Suchánka a přerušil hru.
   
  56:19
  Jonák nyní směřoval kotouč do jasné pozice Vlachovi, tomu se však nepodařilo pohlednou přihrávku usměrnit do branky Motoru.
   
  55:58
  Jeřábek připravil střeleckou příležitost Holomkovi, jeho prudká rána od modré však skončila mimo.
   
  55:40
  Zakázané uvolnění Motoru.
   
  54:49
  Vsetín mohl ještě zdramatizovat utkání, v samostatném úniku se ocitl Lukáš Volf, ale branku Motoru trestuhodně minul!
   
  54:07
  Oddechový čas pro hosty.
   
  54:07
  Jeřábek tentokrát v roli střelce, do jeho pokusu ještě vložil hru Procházka a Klouček měl s likvidací této vsetínské příležitosti problémy.
  53:35 Jiří KARAFIÁT - 2:5
   
  53:35
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši upravují skóre! Po vhazování ve středovém kruhu se do pásma Motoru rozjel po pravém křídle obránce Jeřábek, jenž před brankou našel výborně najetého JIŘÍHO KARAFIÁTA a ten rozjásal vsetínské publikum podruhé v tomto utkání. Asistence: Radek Jeřábek.
  53:26 Adam Raška I - 1:5
   
  53:26
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor demonstruje svou sílu! Po vhazování v útočném pásmu vypálil od modré čáry Suchánek, Bláha jeho projektil pouze vyrazil a k dorážce se dostal ADAM RAŠKA, jenž trefil odkrytý prostor v brance Vsetína: Asistence: Jakub Suchánek.
   
  52:51
  Vsetínu se nyní daří držet útočné pásmo, ke střele se odhodlal Teper, ale branku Motoru minul i to je velký rozdíl ve hře obou týmů – přesnost v zakončení.
   
  51:33
  Vsetín znovu doplácí na chyby v defenzivní činnosti, hráči Motoru jsou totiž nadále aktivní při napadání a při každé nepřesnosti domácích jsou ihned u kotouče jako první.

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 17. Procházka (Smetana), 54. Karafiát (Jeřábek) – 10. R. Přikryl (Pýcha), 21. Christov, 30. Michnáč (M. Novák, Lytvynov), 47. Gilbert (Lytvynov, Karabáček), 54. Raška I (Suchánek)


  VHK ROBE Vsetín: Bláha (Sachr) – Slováček (A), Kudělka, Smetana, Hunkes, Jeřábek, Teper, Holomek (C) – Jonák, R. Vlach, Gorčík – Březina, Pechanec, Vítek – Procházka, Kucharczyk, Karafiát – Hořanský, L. Volf.
  ČEZ Motor České Budějovice: Klouček (Dvořák) – Plášil, Suchánek, Pýcha (C), Kachyňa, Lytvynov, Allen – Christov, Venkrbec, Beránek – M. Novák (A), Gilbert, Karabáček – Babka, Prokeš, Michnáč – Raška I, R. Přikryl, Z. Doležal.

  Rozhodčí: Doležal, Kašík – Měkýš, Kučera

  Diváci: 2660