Příbram – Klatovy 0:0 (zruš.) | Levice – Slovensko U18 0:2 (kon.) | Litvínov – Jihlava 1:3 (kon.)
Trnava – Vlci Žilina 5:3 (kon.) | Slavia – Vrchlabí 0:1 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Chrudim – Dvůr Králové n. L. 7:8 (0:1 po s.n.) | Detva – Liptovský Mikuláš 3:2 (kon.) | Zvolen – Košice 3:0 (kon.)
Topoľčany – Nové Zámky 6:4 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:3 (kon.) | Přerov – Šumperk 2:6 (kon.)
Vienna Capitals – Bratislava Capitals 2:3 (kon.) | Sokolov – K. Vary 5:4 (2:1 po s.n.) | Havířov – Jastrzębie 3:2 (2:1 po s.n.)
Jablonec – Děčín 8:2 (kon.) | Opava – Val.Meziříčí 2:5 (kon.) | Příbram – Tábor 0:0 (zruš.)
konec
HC ZUBR Přerov
2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Čtvrtek 03.09.2020, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (22:11:04)
   
  Utkání je u konce. Třetí část skončila remízou 2:2, Šumperk tak poráží Přerov na jeho ledě 6:2. Zubři sice smazali nulu v kolonce vstřelených branek, když se trefili Filip Král a Roman Pšurný. Draci ale čtyřgólové vedení zásluhou Daniela Hrocha a Jana Bernovského udrželi a týmovým výkonem podpořeném dobrým bruslením si došli pro triumf.
   
  Konec zápasu.
   
  59:22
  Číp posílal nahrávku před branku, ovšem tu zvládli hosté zastavit.
   
  58:59
  Od modré čáry vyzkoušel pozornost Peksy Kučeřík, brankář Šumperka zůstal pozorný a kotouč v pokleku zneškodnil.
   
  58:47
  První útok Zubrů ve spolupráci s obránci pořádně zavařil hostující defenzívě. Puk se potuloval na brankovišti, Peksa se přemisťoval chvíli tam a chvíli zase jinam. Nakonec si puk ve skrumáži těl dokázal najít a zabránil domácím ve skórování.
   
  58:17
  Buly po levici Marka Peksy.
   
  58:08
  Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a podle všeho i zápasu.
   
  57:40
  Šumperk se usadil v útočném pásmu a od modré čáry tvrdě vypálil Dosek. Klimeš kotouč vyrazil výstrojí před sebe, k dorážkám se Draci nedostali.
   
  57:05
  Od modré čáry vypálil Filip Král, puk šel po teči mimo šumperskou klec.
   
  55:25
  Zubři mohli opět poměrně záhy snížit. Proti Indrákovi by se Peksa přemístit nestačil, to by ovšem domácí centr nesměl dostat nahrávku před bránu do značně krkolomné pozice.
   
  54:59
  Draci právě vstřelili branku!
  Povedený průnik, povedená střela a přesný zásah. Draci skórují pošesté v zápase. Do útočného pásma se po nahrávce od Kratochvíla rozjel JAN BERNOVSKÝ, prošel po pravém křídle a nakonec překonal Klimeše střelou pod břevno na první tyč. Asistence: Petr Kratochvíl, Stanislav Dosek.
   
  54:28
  Od modré čáry vyslal ostrou ránu příklepem Kabelka. Klimeš se natahoval betonem, ale nakonec zbytečně. Obránce Draků nemířil přesně.
   
  54:01
  Süss ve středním pásmu nezkrotil skákavý kotouč, čehož chtěl využít Bernovský. Pár rychlými tempy si udělal prostor, ovšem svižným pokusem branku Klimeše netrefil.
   
  53:22
  Filip Král vystřelil z levé strany po zemi přes obránce, Peksa se jen ohlédl. Puk hostující klec minul.
   
  52:27
  Do střelecké pozice se na hranici pravého kruhu probil Gréč, Peksa kotouč vyrazil betonem před sebe. Domácí publikum se pak dožadovalo faulu, místo toho ale málem přišel gól, první přerovský útok k němu nebyl daleko. Celá akce ještě pokračovala střelou Zbořila od levého mantinelu, po níž úspěšně máchl lapačkou Peksa.
   
  51:47
  Zubři zamkli Draky v jejich pásmu. Z pokusu Štefky toho Peksa moc neviděl, kotouč ale naštěstí pro Šumperk skončil vedle levé tyče.
   
  51:09
  Indrák se vydal napadat, ovšem upadl, což však znamenalo, že obránci Draků na chvíli kotouč vysekl.
   
  50:40
  Na pravou stranu si nabruslil Hroch a rozhodl se vystřelit přes obránce. Klimeš vše viděl a puk skryl v pohodě do své lapačky.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 47. F. Král (Hrabal, Štefka), 49. Pšurný (Dostálek) – 6. Kučera (Krejčiřík), 18. Uhlík (Hroch, Spratek), 21. Gewiese (Jaroš, Baláž), 34. Milfait (Kabelka, Gewiese), 48. Hroch (Spratek), 55. Bernovský (Kratochvíl, Dosek)


  HC ZUBR Přerov: Klimeš (Holík) – F. Král, Hrabal, Buchta, Zbořil (A), Kučeřík, Dřímal, Gréč – Dostálek, Pšurný (A), Doležal – Číp, Indrák, J. Svoboda (C) – Štefka, Dvořák, Süss – Ryšavý, M. Svoboda, Goiš
  DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Altrichter) – Kabelka, Gewiese (C), Nepokoj, Řezáč, Dosek, Věntus, Viktorin – Baláž, Milfait (A), Jaroš (A) – Kratochvíl, T. Král, Bernovský – Hroch, Spratek, Uhlík – Krejčiřík, Scheuter, Kučera – Horký

  Rozhodčí: Novotný, Sedlák – Bezděk, Šimčík

  Diváci: 639