Fehérvár – Bratislava Capitals 0:0 (zruš.) | Kobra – Příbram 6:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 0:0 (zruš.)
konec
HC Kobra Praha
6:3 (2:1, 2:0, 2:2)
HC Příbram
Sobota 12.09.2020, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha • Přípravné zápasy
Partner:
   
  Ode mne je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera. (20:12:32)
   
  Je dobojováno. Po vyrovnané třetí třetině dokázala Kobra zvítězit 6:3 a zakončit tak úspěšně své poslední přípravné utkání. Naopak Příbram i z druhého vzájemného zápasu odchází s porážkou.
   
  Konec zápasu.
   
  58:46
  V posledních chvílích se drží hra před brankou Kobry. Ovšem bez vážnějšího ohrožení Sochůrkovy svatyně.
   
  57:31
  Hosté se drží aktivněji v útočném pásmu. Ovšem s pukem branku ohrozit nedokáží, v tom jim domácí brání celkem spolehlivě.
   
  57:08
  Nájezd Příbrami ukončilo daleké nahození kotouče Josefem Saňou. Máme tu další icing.
   
  55:59
  Braničtí si zvládli udržet puk u vlastní branky. Nijak daleko se s ním ale neposunuli, posunul se jen kotouč sám. A to až na zakázané uvolnění, vhazovat se tak muselo opět před Sochůrkem a tedy ještě blíže brance než v původní pozici před vyhozením puku.
   
  55:07
  Příbram právě vstřelila branku!
  Zdá se, že toto utkání bude dramatičtější, než by se očekávalo. Hosté totiž ještě snižují. Z těsné blízkosti poslal kotouč za Sochůrkova záda kapitán hostů LADISLAV GENGEL. Asistence: Josef Saňa.
   
  53:50
  Střelou od mantinelu prověřil Sochůrkovu pozornost Jan Mašek. Gólman domácího týmu ale měl celou situaci pod kontrolou a proti puku včas vytasil lapačku.
   
  53:08
  Zdá se, že Příbram vstřelený gól nabudil a stále se snaží s výsledkem něco udělat. Tentokrát je ale obrana Kobry již krapet obezřetnější.
   
  51:54
  Příbram právě vstřelila branku!
  Rychlé nájezdy jsou úspěšné i na příbramské straně! Po rychlé kombinaci na celé délce ledové plochy využil osamoceného postavení před brankou DANIEL KOLOUCH a zmírnil tak ztrátu svého týmu. Asistence: Jaroslav Chlouba a Daniel Seniov.
   
  51:20
  Vzápětí ale Příbram otočila hru k Sochůrkovi, byť tedy za cenu brzké ztráty kotouče. Braničtí ale stejně musí rozehrát od vlastní branky.
   
  50:19
  Kobře se stále daří bojovat v útočném pásmu. Navíc si i vytváří řadu nebezpečných příležitostí, nic příjemného pro příbramskho gólmana.
   
  48:30
  Kobra právě vstřelila branku!
  Trochu se štěstím se odrazil kotouč do odkrytého horního rohu příbramské branky a Kobra tak získává již pětibrankový náskok! Svou premiérovou branku si navíc v branickém dresu připisuje RADEK PROCHÁZKA. Asistence: Filip Hlinka a Ondřej Holý.
   
  47:58
  Domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.
   
  47:26
  Kobra právě vstřelila branku!
  Další nájezd už ale Branickým vyšel a dostávají se do trháku! Středem pole po sérii vzájemných nahrávek s Kamilem Bříškou úspěšně projel LUKÁŠ TONDR a také střílí svůj druhý gól v tomto utkání. Asistence: Kamil Bříška.
   
  46:49
  Kamil Bříška si najížděl pro puk až k příbramskému gólmanovi. Ten ale pro něj vyjel do volného prostoru a před najíždějícím útočníkem Kobry jej poslal do bezpečí.
   
  46:16
  Braničtí se celkem důrazně snaží napadat příbramskou rozehrávku. Od puku ale hostující hráče odclonit nedokáží.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 2. Hlinka (Heldák, Steinocher), 17. Hlinka (Heldák, Čurda), 25. Tondr (Šťastný, Bříška), 36. Bříška (Brož), 48. Tondr (Bříška), 49. Procházka (Hlinka, Holý) – 15. Řepík (Gengel, Saňa), 52. Kolouch (Chlouba, Seniov), 56. Gengel (Saňa)


  HC Kobra Praha: Sochůrek (Černý) – Ryzák, Šteiner, Steinocher, Knesl, Procházka, Holý, Pokorný, Pelant, Šťastný, Bříška, Tondr, Zídek, Brož, Indra, Čurda, Hlinka, Heldák, Mucha, Hrubý, Sovík, Kafka, Šálek, Dani.
  HC Příbram: Šorf (32. Višán) – Saňa, Hlaváček, Straka, Grubauer, Fiala, Mašek, Vinš, Houska, Řepík, Dragoun, Gengel, Kánik, Josefus, Kolouch, Rohlík, Chlouba, Panna, Brzák, Furch, Seniov, Sirotek.

  Rozhodčí: Hrdlička – Hlinka, Hnát