Ústí n. L. – Jihlava 2:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Čtvrtek 10.09.2020, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

V televizním utkání aneb předehrávce 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR vítězí fotbalisté Ústí nad Labem, kteří po brankách Jiřího Miskoviče a Daniela Chodory berou proti Jihlavě tři body. Pro Mariána Tvrdoně se jedná o druhé čisté konto ze druhého domácího zápasu.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:32:05)

:

Pozápasové statistiky:

Branky:
    33. Miskovič, 90+4. Chodora.
    ŽK: 7. Miskovič, 56. Brak – 39. Tureček.

90+5
    Konec zápasu po nastavení necelých pěti minut.

90+4
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    K odraženému míči se jako první dostal DANIEL CHODORA, jenž prostřelil vše a doslova přibyl pověstný poslední hřebíček do jihlavské rakve.

90+4
    V čase 93:51 min. pálil Vasil Kušej z brejku do brankáře soupeře.

90+4
    Michal Lancman musel sprintovat až téměř ke středové čáře, aby zabránil brejku Vasila Kušeje.

90+3
    Rohový kop pro Jihlavu.

90+2
    Matúš Lacko pálil těsně vedle a chytá se za hlavu.

90+2
    Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 4:4).

90+1
    Vasil Kušej vybídl ke skórování Daniela Chodoru, kterému zakončení nevyšlo podle představ.

90
    Hlavní rozhodčí Karel Hrubeš nastaví ve druhé půli pro domácí dlouhé čtyři minuty.

89
    Ránu Jaroslava Peřiny vyškrábl Marián Tvrdoň na roh.

88
    Michal Bílek vykopl z vlastní brakové čáry poskakující míč, připraven zasáhnout byl i Marián Tvrdoň. Naštěstí pro Armu se oba mezi sebou dohodli.

87
    Hosté se snaží o vstřelení vyrovnávací branky, domácí se brání zuby nehty.

Dnešní utkání sleduje 688 diváků včetně dvou příznivců Jihlavy.

84
    Série střídání pokračuje. Jiří Jarošík posílá na hřiště místo Václava Proška mladého Daniela Chodoru.

82
    Druhé střídání v podání Ústí nad Labem. Místo Matěje Koubka, který chytá křeče, přichází Vojtěch Šilhan.

81
    Michal Bílek z pravé strany nalezl Matěje Koubka, který ze skluzu do brány nemířil.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 33. Miskovič, 90+4. Chodora

Karty:   7. Miskovič (UNL), 56. Brak (UNL) – 39. Tureček (JIH)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:13. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 15:13.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Bílek, Brak, Hudec, Písačka – J. Peterka (C) – Čičovský, Miskovič (65. Emmer) – Kušej, Koubek (82. Šilhan), Prošek (84. Chodora). Trenéři: Jiří Jarošík, Patrik Kolář.
    Náhradníci: D. Němec – Chodora, Šilhan, A. Černý, Emmer, Jirkovský.

FC Vysočina Jihlava: Lancman – Křišťál, T. Vlček, Štefánek, Pojezný (46. T. Svoboda) – Červ (78. Horák), Lacko (C) – Tureček (61. Ritter) – Smejkal, Araujo-Wilson (69. Vedral), Peřina. Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
    Náhradníci: Číž – Vedral, T. Svoboda, Horák, Matulka, Ritter, Dau.

Rozhodčí: Hrubeš – M. Vlček, Klupák – Machač; delegát: Filípek; technický delegát: Hartman