Ústí n. L. – Táborsko 0:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:0 (0:0)
FC SILON Táborsko
Pátek 02.04.2021, 16:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Sváteční zápas 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Ústím nad Labem a Táborskem skončil bezbrankovou remízou. Domácí měli ve druhé půli více ze hry, v závěru se ale nakonec museli sami strachovat, aby zachránili remízový výsledek.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (17:57:06)

Pozápasové statistiky:
    :

Bez branek.
    ŽK: 77. Strada, 90+2. M. Bílek – 44. Pinc, 57. Provazník, 61. Tolno, 78. Almeida.
    Střely na branku: 2:5 (1:1).
    Střely mimo branku: 3:3 (0:1).
    Rohové kopy: 7:6 (3:4).
    Ofsajdy: 1:8 (1:5).
    Fauly: 14:17 (5:8).

90+3
    Konec zápasu po nastavení dvou minut a čtyřiceti sedmi sekund ve druhém poločase.

90+3
    Z poslední standardní situace pálil Stephano Alves De Almeida do obranného valu z domácích hráčů.

90+2
    Michal Bílek (UNL) taktickým faulem zastavil protihráče a po právu zahlédl žlutou kartu.

90+1
    Ofsajd Táborska zachránil nyní domácí (na ofsajdy 1:8).

90+1
    Stephano Alves De Almeida orazítkoval tyč!

90
    Modou Birame Ndiaye z hranice velkého vápna trestuhodně přestřelil svůj vysněný střelecký cíl.

87
    Sedmý ofsajd hostů (na ofsajdy 1:7).

86
    Simon Gollnack z dobré střelecké pozice nemířil přesně.

84
    Čtvrtá změna v sestavě Táborska, když příležitost místo Petra Plachého dostane Martin Janošík.

81
    Matej Dybala přízemní lehkou ranou nevylekal Mariána Tvrdoně.

78
    Stephano Alves De Almeida (TÁB) zakopl o přerušené hře míč, a proto uviděl z pravačky Dalibora Černého žlutou kartu.

77
    Žlutou kartu vyfasoval Marek Strada (UNL).

76
    Aktivní Matěj Koubek z dnešního zápasu odstupuje, když nastupuje čerstvý Kenneth Tig – Ishor Ikugar.

74
    Tábosko po menším protiútoku bude zahrávat rohový kop, jmenovitě Stephano Alves De Almeida.

72
    Tutová šance Ústí nad Labem, kdy Jakub Emmer vybídl ke skórování Vasila Kušeje, který se spálil na výborném Šimonu Pecháčkovi.

71
    Emmanuel Tolno neprošel přes Michala Bílka, rohový kop pro Táborsko.

67
    Arma je nyní aktivnějším celkem a rozhodně se nechce spokojit se ziskem pouhého bodu.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky:

Karty:   77. Strada (UNL), 90+2. M. Bílek (UNL) – 44. Pinc (TAB), 57. Provazník (TAB), 61. Tolno (TAB), 78. Almeida (TAB)

Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:8. Fauly: 14:17.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada, Glöckner, M. Bílek, Písačka – Jiránek (61. Gollnack), Miskovič, Emmer – Kušej, Prošek (C) (61. Chodora) – Koubek (76. Ikugar). Trenéři: David Jarolím, Jaromír Jindráček, Richard Stražan.
    Náhradníci: D. Němec – Hudec, Chodora, Jakš, A. Černý, Gollnack, Ikugar.

FC SILON Táborsko: Pecháček – Almeida, Holiš, Navrátil, Dybala – Tolno, Liepa (46. Ndiaye), Boula, P. Plachý (84. Janošík) – Pinc (60. Majka), Provazník (60. Čapek). Trenéři: Sergejs Golubevs, Miloslav Brožek, Martin Bárta.
    Náhradníci: Zadražil – Penc, Havrda, Janošík, Čapek, Ndiaye, Majka.

Rozhodčí: D. Černý – Flimmel, Vyhnanovský; delegát: Lhoták; technický delegát: Andrejs

Diváci: hráno bez diváků