K. Vary – Sparta 0:0 (odl.)
odloženo
HC Energie Karlovy Vary
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 24.09.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 3. kolo
Předzápasové kurzy
Videopřenos
Partner:
   
  HC Sparta Praha Hokejisté z hlavního města měli start do nového ročníku s přesně opačným průběhem. První duel proti Plzni sparťané úplně nezvládli, i přes to, že vedli a následně dorovnali dvoubrankové manko. Plzeň nakonec zvítězila poměrem 5:3. Chuť si ale pražští hokejisté spravili proti Zlínu, ten dokázali na vlastním ledě porazit hladce 3:0. Se třemi body je aktuálně Sparta na 6. místě tabulky TELH. (22:11:45)
   
  HC Energie Karlovy Vary Energetici začali extraligu na výbornou, v prvním utkání se postavili na vlastím ledě mladoboleslavským bruslařům, ty dokázali porazit 3:2, a připsali si tak první tři body. Další zápas doma proti Třinci už však tak povedený nebyl, první třetina byla sice velmi vyrovnaná, po kuriózním problému s vybavením na trenérskou výzvu ale nebyla vyslyšena námitka, která měla být zkoumána. Gól Třince byl uznán a hosté převzali taktovku, karlovarští hokejisté s ním padli 2:5. Se třemi body je Energie na osmé příčce tabulky.
  “Čeká nás další extrémně kvalitní soupeř, jeden z favoritů na titul. My jsme si ale v utkání s Třincem dokázali, že se můžeme měřit s každým. Důležité bude zachytit úvod utkání a nepustit soupeře do vedení. Tyhle silná mužstva si totiž umějí vedení takticky a silově pohlídat. Zapomenou nesmíme na speciální týmy, respektive přesilovky a oslabení. Ty totiž, zejména takto v úvodu sezóny, rozhodují," řekl Tomáš Mariška.
   
  Krásný čtvrteční podvečer z Karlových Varů. V rámci třetího kola Tipsport extraligy se zde odehraje utkání mezi domácím mužstvem HC Energie Karlovy Vary a HC Sparta Praha.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

  Jakub Mahr

  Branky a nahrávky:


  HC Energie Karlovy Vary:
  HC Sparta Praha: