Havířov – Poruba 5:0 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:4 (kon.) | PZ Kladno – Plzeň 0:0 (odl.)
Liberec – Kladno 0:0 (odl.) | Chomutov – Mladá Boleslav 5:8 (kon.) | Slavia – Sparta 2:4 (kon.)
Jihlava – Technika Brno 4:0 (kon.) | Kobra – Mountfield HK 3:7 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 0:5 (kon.) | K. Vary – Třemošná 3:4 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – HK MD Šumperk 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC Meteor Třemošná
Sobota 26.09.2020, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    Konec zápasu. (15:16:36)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Meteor Třemošná.
    Autorem vítězné branky je REISER.
     
    9. série
    1:2
    Csabi neproměňuje.
     
    9. série
    1:2
    Reiser proměňuje.
     
    8. série
    1:1
    Varvařovský neproměňuje.
     
    8. série
    1:1
    Beran neproměňuje.
     
    7. série
    1:1
    Kusak neproměňuje.
     
    7. série
    1:1
    Reiser neproměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Kočí neproměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Komínek neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Albrecht neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Šmíd neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Komínek proměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Dorot neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Fiala neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Csabi neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Matoušek neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Holejšovský neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Prokop neproměňuje.

    Vlastimil Mourek

    Branky a nahrávky: 4. Šmíd (Kočí), 22. Varvařovský (Šmíd), 58. Kusak (Kočí, Šlechta) – 12. Uhlík (Prokop, Krištof), 46. Fiala (Reiser, Albrecht), 49. Prokop (Beran), rozh. náj. Reiser

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Varvařovský (KVA)
    1:0   Prokop (MTT)
    2. série:
    1:0   Holejšovský (KVA)
    1:0   Matoušek (MTT)
    3. série:
    1:0   Csabi (KVA)
    1:0   Fiala (MTT)
    4. série:
    1:0   Dorot (KVA)
    1:1   Komínek (MTT)
    5. série:
    1:1   Šmíd (KVA)
    1:1   Albrecht (MTT)
    6. série:
    1:1   Komínek (MTT)
    1:1   Kočí (KVA)
    7. série:
    1:1   Reiser (MTT)
    1:1   Kusak (KVA)
    8. série:
    1:1   Beran (MTT)
    1:1   Varvařovský (KVA)
    9. série:
    1:2   Reiser (MTT)
    1:2   Csabi (KVA)


    HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Jiskra) – Kočí "C", Anton, Dorot "A", Havlík – Šlechta "A", Kusak, Csabi, Holejšovský, Pastor, Uher, Varvařovský, Váňa, Šmíd
    HC Meteor Třemošná: Ženíšek (Smola) – Čarda, Malkovský "C", Matoušek, Šipla, Sochor, Tran, Staněk – Fiala, Albrecht "A", Reiser, Komínek, Kaiser, Stejskal, Krištof, Prokop, Uhlík, Beran

    Rozhodčí: Pastier – Juránek, Matys