Třinec – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Olomouc – Sparta 4:9 (kon.) | Zlín – Chomutov 6:4 (kon.)
Vítkovice – Kladno 4:3 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Jihlava 2:4 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 0:0 (odl.)
K. Vary – Slavia 6:5 (po pr.)
konec
PSG Berani Zlín
6:4 (1:0, 2:1, 3:3)
Piráti Chomutov
Sobota 26.09.2020, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Juniorská liga akademií • 19. kolo
Partner:
   
  V závěrečné periodě se nám rozjela pořádná přestřelka, která měla nakonec dobrý konec pro domácí hokejisty. Chomutov sice dvakrát snížil na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnání se vůbec nedočkal, protože Zlín vždy dokázal odpovědět. Připisuje si tak zasloužené tři body. (14:38:56)
   
  Konec zápasu.
   
  59:48
  Zlín právě vstřelil branku!
  Žlutomodří si pojišťují výhru gólem do prázdné klece, kterou si po přihrávce Babeliaka připisuje DAVID KOZUBÍK. Asistence: Boris Babeliak.
   
  59:31
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:14
  Svoboda byl od puku odstaven docela tvrdým zákrokem, tentokrát ale hlavní sudí Obadal přivřel oči.
   
  58:32
  Frömel výborně zblokoval soupeřící střelu od modré čáry, v útočném pásmu pak nahozený kotouč dojíždí Liss, který se snaží získat co nejvíce času.
   
  57:42
  Chludilovi to při pokusu o přihrávku podklouzlo, kvůli čemuž Chomutov okamžitě míří do protiútoku. Ten ale ani nezakončili.
   
  57:13
  Pirátům už opravdu dochází čas, což si Berani moc dobře uvědomují. Kotouč už proto vůbec nechtějí pouštět do svého pásma.
   
  56:22
  Piráti právě vstřelili branku!
  Hosté stále nic nevzdávají a zase je to o jediný gól! TOMÁŠ ŠILAR se po přihrávce dostal až před bránu a Synka překonal přesnou střelou pod horní tyč. Asistence: Dominik Houdek, Alen Jurak.
   
  56:08
  Domácí už se stáhli do obranného šiku, toto vedení už chtějí v klidu udržet.
   
  54:21
  Zlín právě vstřelil branku!
  Přestřelka pokračuje, domácí tak zase vedou o dva góly! Holík si od modré čáry udělal výlet až k pravé tyčce branky, odkud přihrál DOMINIKU LUŽOVI, který byl před soupeřící svatyní úplně nehlídaný, takže do ní v klidu zametl puk. Asistence: Karel Holík, David Kozubík.
   
  53:54
  Před Synkem byl po jeho zákroku docela velký zmatek, který nakonec vyřešil jeden ze zlínských obránců, který dostal puk z této nebezpečné zóny.
   
  53:27
  Hosté se sice usazují v útočném pásmu, ale tam nemají absolutně žádný prostor na kombinaci, takže se tam moc dlouho nezahřáli.
   
  52:27
  Liss měl na své hokejce rozhodnutí, protože po přihrávce byl úplně sám před Němečkem, ale ten si proti němu vyjel, takže mu dovolil střelu jen do jeho výstroje!
   
  51:58
  Žlutomodří zatím zvládají bránění vepředu a následně se rychle přesouvají dopředu, kde už pomalu hrají vyloženě na čas.
   
  50:59
  Piráti právě vstřelili branku!
  Chomutov je rychle zpět zápase, takže pouze jediná branka ho dělí alespoň od bodu! Hosté to tentokrát dobře vykombinovali, takže na konci akce byl se střelou FILIP DÖRING, který nedal přesouvajícímu Synkovi šanci k zákroku. Asistence: Jiří Kulich, Tomáš Vyroubal.
   
  50:34
  Dobře napadá také Chomutov, který se díky tomu dostal za soupeřící klec, ale tam už nedokázal nic vymyslet.
   
  49:53
  Berani jsou i nadále aktivnější, ale přechod do útoku se jim nyní vůbec nepovedl. Díky dobrému napadání však mají kotouč rychle zpět.
   
  49:10
  Zlín právě vstřelil branku!
  Ševci se přece jen uklidňují čtvrtou branku a teď už zápas nebudou chtít za žádnou cenu ztratit! DAVID KOZUBÍK dostal trochu více prostoru u pravého hrazení, s kotoučem se tak dostal až do pravého kruhu, odkud se trefil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Dominik Luža, Karel Holík.

  Lukáš Mihal

  Branky a nahrávky: 12. Chludil (Mikulík, Babeliak), 22. Dřímal, 25. Broža (Holík, Luža), 50. Kozubík (Luža, Holík), 55. Luža (Holík, Kozubík), 60. Kozubík (Babeliak) – 28. Kulich, 47. Svoboda (Pöschl, Černý), 51. Döring (Kulich, Vyroubal), 57. Šilar (Houdek, Jurak)


  PSG Berani Zlín: Synek (Šarman) – Holík (A), Hoferek, Bednařík, Mikulík, Riedl (C), Liss – Broža, Chludil, Handl, Laciga, Martinec, Dřímal, Masař, Luža, Hrazdira, Kozubík (A), Babeliak, Frömel.
  Piráti Chomutov: Němeček (Bajgar) – Houdek (A), Pöschl (A), Ludvík, Matějka – Šugár, Šilar, Kulich (C), Jurak, Svoboda, Králíček, Černý, Vyroubal, Pavlák, Döring, Lambert.

  Rozhodčí: Obadal – Vašíček, Kráľ