Kolín – Ústí n/L 0:0 (odl.) | Kadaň – Benátky n/J 4:3 (3:2 po s.n.) | Sokolov – Prostějov 5:2 (kon.)
Šumperk – Frýdek-M. 5:0 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Vsetín – Slavia 0:0 (odl.)
Havířov – Litoměřice 0:0 (odl.) | Vrchlabí – Litoměřice 0:0 (odl.) | Vrchlabí – Třebíč 0:0 (odl.)
po s.n. (3:2)
SK Trhači Kadaň
4:3 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 03.10.2020, 17:00 • ZS Kadaň • Chance Liga • 8. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:47:16)
    Roman CHLOUBA - 4:3
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Trhači Kadaň.
    Autorem vítězné branky je ROMAN CHLOUBA.
    Petr KOLMANN
     
    5. série
    3:2
    Petr KOLMANN neproměňuje.
    Zdeněk ZABLOUDIL
     
    4. série
    3:2
    Zdeněk ZABLOUDIL neproměňuje.
    Daniel ŠPAČEK
     
    4. série
    3:2
    Daniel ŠPAČEK proměňuje.
    Roman CHLOUBA
     
    3. série
    3:1
    Roman CHLOUBA proměňuje.
    Lukáš PABIŠKA
     
    3. série
    2:1
    Lukáš PABIŠKA proměňuje.
    Jan SVOBODA
     
    2. série
    2:0
    Jan SVOBODA proměňuje.
    Petr ŠAFAŘOVSKÝ
     
    2. série
    1:0
    Petr ŠAFAŘOVSKÝ neproměňuje.
    Artem SURSOV

    Stanislav Jiskra

    Branky a nahrávky: 6. Kottek (J. Svoboda, Matyáš Svoboda), 9. Chlouba (Trefný), 39. Trefný (Kottek, Chlouba), rozh. náj. Chlouba – 21. D. Špaček (Pekař, A. Dlouhý), 43. Čederle (Jiruš, Pabiška), 53. P. Krejčí (Maršoun, Jansa)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Matěj Pekař (BEN)
    1:0   Artem Sursov (KAD)
    2. série:
    1:0   Petr Šafařovský (BEN)
    2:0   Jan Svoboda (KAD)
    3. série:
    2:1   Lukáš Pabiška (BEN)
    3:1   Roman Chlouba (KAD)
    4. série:
    3:2   Daniel Špaček (BEN)
    3:2   Zdeněk Zabloudil (KAD)
    5. série:
    3:2   Petr Kolmann (BEN)


    SK Trhači Kadaň: Hanuljak (R. Běhula) – Kottek (A), Trefný (C), R. Havel, Seemann, Havlín, T. Běhula – Matyáš Svoboda, J. Svoboda, Chlouba – Achmeťjanov, Sursov, Koblížek – Z. Zabloudil, Jakub Veselý, Morong – Bucek.
    HC Benátky nad Jizerou: Pařík (Žajdlík) – Šedivý, Kolmann (C), Aubrecht, Štibingr, Kovář, P. Krejčí, Had – D. Špaček (A), A. Dlouhý, Pekař – Jiruš, Čederle, Pabiška (A) – Cikhart, Jansa, Wiencek – Maršoun, Šafařovský.

    Rozhodčí: Kostourek, Grech – Kokrment, Baxa