Přerov – Benátky n/J 2:0 (kon.) | Vrchlabí – Kadaň 7:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 1:3 (3.tř)
Litoměřice – Slavia 6:4 (3.tř) | Vsetín – Prostějov 3:1 (2.tř) | Jihlava – Třebíč 1:3 (po 2.tř)
Kolín – Poruba 2011 2:1 (2.tř) | Kladno – Ústí n/L 2:0 (2.tř) | Šumperk – Sokolov 0:3 (2.tř)
3. třetina (48')
HC Stadion Litoměřice
6:4 (2:1, 3:2, -:-)
HC Slavia Praha
Středa 24.02.2021, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 10. kolo
Vsaďte si LIVE
Videopřenos
Partner:
   
  47:08
  Hosté volí rozehrávku zpoza vlastní branky. Úspěšná ale příliš nebyla, puk se totiž dostal až k mantinelu za Tomášem Králem. (18:57:40)
   
  46:32
  A definitivní konec litoměřického snažení přišel z hole Jana Holého a jeho dělovky přesně mezi betony Martina Michajlova. Ten si totiž zvládl v tomto prostoru kotouč podržet.
   
  45:33
  Jakub Konečný z rohu kluziště našel přihrávkou po zemi na modré Ondřeje Baláže. Ten z první poslal kotouč na Michajlova. I nyní byl ale brankář hostí úspěšný, kotouč vytěsnil svými betony.
   
  44:20
  Zcela sám se zjevil před Michajlovem Josef Jícha, který na něj namířil puk z levé strany. Gólman Slavie ale tentokrát puk celkem snadno tělem vyrazil.
  43:43 Patrik MIŠKÁŘ - 6:4
   
  43:43
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Je to opět o dvě branky! Z pravé strany si najel do mezikruží PATRIK MIŠKÁŘ, odkud pohotovou střelou poslal puk přímo za záda Michajlova. Na kontě tak má už druhý gól v tomto utkání. Bez asistence.
   
  43:04
  Pokus sešívaných o průnik do pásma se nezdařil. Ze středního pásma se naopak puk doklouzal až na zakázané uvolnění a vhazovalo se před Michajlovem.
   
  42:35
  Další Šmerhova pumelice. Tentokrát se napřáhl na modré čáře, přičemž puk namířil přímo do lapačky Tomáše Krále.
   
  42:05
  Hosté pokračují ve vysokém tempu. Poslední střelu vyslal Radek Jeřábek. Král ale zvládl kotouč vyrazit do ochranné sítě nad svou brankou.
   
  41:22
  Domácí v plném počtu.
  41:22 Tomáš ŠMERHA - 5:4
   
  41:22
  Slavia právě vstřelila branku!
  Pražané využívají druhou přesilovku a dostávají se na rozdíl jediné branky! Odraženou střelu Sedláka z vrcholu od modré si přisvojil TOMÁŠ ŠMERHA, který tvrdě z levé strany vytrestal volný prostor u bližší tyče Královy klece. Asistence: Adam Sedlák a Petr Vampola.
   
  40:31
  Patrik Miškář zblokoval Novákovu střelu od modré. Sešívaní ale stále pokračují v přihrávání napříč útočným pásmem.
   
  40:14
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Marcel – 2 min., hákování).
   
  40:04
  Ve třetí třetině se úvodního buly zmocnili hosté. Z této akce sice nevytěžili střelu na branku, za to přesilovku ano.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  I druhá třetina už poznala svůj konec. Stejně jako první přinesla větší množství střeleckých pokusů, také stejně jako v první se o něco málo lépe dařilo více domácímu týmu. Stadion tak před závěrečnou periodou navýšil náskok na dva góly.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:16
  V posledních vteřinách jsou domácí aktivnější. Z toho také pramení střela Tomáše Urbana z mezikruží. Michajlov ale zvládl puk udržet u těla.
   
   

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 1. J. Holý, 15. Pajer (Konečný, Marcel), 22. Moravec (Jánský, Miškář), 23. Urban (Konečný), 32. Miškář (M. Beran, Procházka), 44. Miškář – 10. Jaroslav Bednář (Kafka, J. Novák), 27. Kuťák (Jaroslav Bednář), 34. M. Ondráček (Kružík), 42. Šmerha (Sedlák, Vampola)


  HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, Baláž, Výtisk (C), J. Holý, Kremláček, Jebavý (A), Háva – Válek, T. Svoboda, M. Kadlec – M. Beran (A), Miškář, Procházka – Jícha, Moravec, Jánský – Konečný, Urban, Pajer.
  HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Barák, Sedlák, Jeřábek, Buchta, D. Krejčí, J. Novák (C), Veber – Vlček, Vampola (A), Šmerha – Kafka, Jaroslav Bednář (A), Kuťák – M. Ondráček, Poletín, Kružík – Pšenička, Šteiner, Jaroslav Brož.

  Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Coubal, Kokrment.