Příbram – Klatovy 0:0 (zruš.) | Levice – Slovensko U18 0:2 (kon.) | Litvínov – Jihlava 1:3 (kon.)
Trnava – Vlci Žilina 5:3 (kon.) | Slavia – Vrchlabí 0:1 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Chrudim – Dvůr Králové n. L. 7:8 (0:1 po s.n.) | Detva – Liptovský Mikuláš 3:2 (kon.) | Zvolen – Košice 3:0 (kon.)
Topoľčany – Nové Zámky 6:4 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:3 (kon.) | Přerov – Šumperk 2:6 (kon.)
Vienna Capitals – Bratislava Capitals 2:3 (kon.) | Sokolov – K. Vary 5:4 (2:1 po s.n.) | Havířov – Jastrzębie 3:2 (2:1 po s.n.)
Jablonec – Děčín 8:2 (kon.) | Opava – Val.Meziříčí 2:5 (kon.) | Příbram – Tábor 0:0 (zruš.)
konec
VHK ROBE Vsetín
4:3 (0:0, 2:3, 2:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 03.09.2020, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Vsetín musel ve třetí třetině prokázat velkou trpělivost, neboť dlouhé minuty narážel na propracovanou defenzívu Jestřábů v čele s Bláhou. Nakonec se však Valachům přeci jen podařilo srovnat, když Hořanského nabídku zužitkoval Rehuš. V závěru utkání pak Vsacané využili přesilovou hru, když nekompromisní střelou rozhodl o vítězství Vsetína Antonín Pechanec. Zelenožlutí tak otočili nepříznivý stav a vracejí Prostějovu porážku z hanáckého ledu. Děkuji vám za pozornost při sledování dnešního přenosu a ze vsetínského Lapače přeji hezký zbytek večera. (20:21:42)
   
  Konec zápasu.
   
  59:43
  Prostějov znovu v ofsajdu.
   
  59:34
  Snahu o průnik Jestřábů do útočného pásma zhatil ofsajd.
   
  59:30
  Prostějov v šesti!
   
  59:18
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:18
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši se zformovali v útočné třetině a zahájili kombinaci, na jejímž vrcholu byl ANTONÍN PECHANEC, jehož projektil z vrcholku pravého kruhu skončil za zády brankáře Bláhy. Vsetín tak v poslední minutě základní hrací doby otáčí skóre na svou stranu. Asistence: Lubomír Štach, Adam Gajarský.
   
  58:51
  Ondračkova střela byla zablokována a k odraženému kotouči se jako první dostal hostující Hrníčko, jenž putoval osamocen na Gábu, v klíčové situaci mu však kotouč sjel z hole!
   
  58:30
  Prostějov se osvobozuje.
   
  58:23
  Oddechový čas pro domácí.
   
  58:23
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Sova – 2 min., krosček).
   
  58:00
  Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:48
  Z levé strany to zkusil vsetínský Rehuš, tentokrát však narazil na rameno prostějovského brankáře.
   
  56:34
  Chyby v rozehrávce v podání Sovy mohl zužitkovat Hořanský, jeho okamžitou střelu z mezikruží však lapil Bláha do své rukavice a hra je přerušena.
   
  55:56
  Vyrovnávací branka evidentně vlela Valachům krev do žil, ale nadále narážejí na propracovanou defenzívu Prostějova.
   
  54:53
  Vsetín právě vstřelil branku!
  A to se právě nyní povedlo! Zpoza branky dokázal přesnou přihrávku na hůl BRANISLAVA REHUŠE adresovat Hořanský a zmíněný střelec se z voleje do protipohybu Bláhy nemýlil. Asistence: Adam Hořanský, Tom Ondračka.
   
  53:52
  Prostějovská defenzíva nadále pracuje velmi dobře a nepřipouští vážnější ohrožení Bláhovy brány, Vsetín to bude mít ve zbytku utkání těžké, pokus něčím Hanáky nedokáže překvapit.
   
  52:36
  Smetana si nyní velmi šikovně počínal za útočnou modrou čáru a výsledkem byl puk pro Kloze, ten však tentokrát až moc dlouho mířil a jeho střela skončila ve skrumáží hráčů před Bláhou.
   
  51:29
  Prostějov mohl odskočit na rozdíl dvou branek, Žalčík přenesl hru na Kauta, jenž zakončoval zcela osamocen, Gába jej vychytal betonem a jen díky němu Vsetín neztrácí v zápase více než jednu branku!

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 24. Kloz (Gorčík, Bartko), 29. Kloz, 55. Rehuš (Hořanský, Ondračka), 60. Pechanec (Štach, Gajarský) – 22. Mrázek (Bartoš, Sova), 26. Gago (Chlán), 28. Mrázek (Sova, Bartoš)


  VHK ROBE Vsetín: Gába (Tkadlec) – Ondračka, Smetana, Kudělka, Bartko, Štach, Jenáček – Rehuš, Kloz, Gajarský – Březina, Pechanec, Gorčík – Hořanský, Šilhavý, Vítek – Klímek, Apolenář.

  Trenér: Jan Srdínko

  LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Wolf) – Matyáš, Sova, Drtil, Staněk, Piegl, Hefka, Pěnčík – Mrázek, Bartoš, Gago – Žálčík, Kaut, Vachutka – Hrníčko, Chlán, Novák – Jandus, Pšenička, Motloch – Janeček.

  Trenér: Jiří Šejba

  Rozhodčí: Škrobák, Smilek – Bártek, Novák

  Diváci: 570