K. Vary – Plzeň 4:5 (po pr.)
po prodl.
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (1:2, 2:0, 1:2 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pondělí 27.09.2021, 16:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
   
  Hráči obou týmů předvedli v celém zápase úctyhodný výkon. Každá třetina nabídla dramatickou podívanou bohatou na rychlou útočnou hru a spousty napínavých akcí. O výsledku zápasu rozhodlo prodloužení, do nějž Karlovarští vstoupili v početní nevýhodě. Tuto šanci Plzeňští využili, a tak si ze zápasu odnáší dva cenné body. (18:19:09)
   
  Konec zápasu.
   
  60:37
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Zmatek v karlovarském brankovišti znamená definitivní konec utkání. Dybal jen bezmocně ležel, Benák se dobře zorientoval za brankou a přihrávkou v mezikruží vybídl JOSEFA EICHLERA, jenž se vykoupil za spálenou šanci na konci třetí třetiny. Asistence: Adam Benák, Aleš Mazanec.
   
  60:22
  Plzeň začíná prodloužení v početní výhodě.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:59
  Josef Eichler mohl být hrdinou. V posledních vteřinách se zjevil sám na levém kruhu, nicméně v poslední chvíli zaváhal a promarnil příležitost jak ke střele, tak k přihrávce.
   
  59:15
  Podruhé v utkání se Karlovarským nepovedlo střídání. Dvouminutový trest odpyká Peter Palaj (KVA).
   
  57:16
  A je to ještě o něco dramatičtější. Svůj tým oslabuje Adam Buzek (PLZ) – dvě minuty za podrážení.
   
  57:04
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Neuvěřitelná podívaná, je znovu vyrovnáno! Jansovi propadl puk po jedné střele a ve správný čas na správném místě byl PETR PAVELEC, který už jen dorazil puk do brány. Bez asistence.
   
  52:12
  Matěj Zeman teď měl obrovskou příležitost vyrovnat! Karlovarská třiatřicítka unikla hostující obraně, tváří v tvář Jansovi ale neuspěla. Mírnou zásluhu na tom měl i jeden z dojíždějících indiánů.
   
  49:53
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Pro nestranného diváka je to dnes zajímavá podívaná, máme tu další zvrat. Eichler předložil puk ADAMU BENÁKOVI, který se potřetí zapsal mezi střelce a tím pádem zkompletoval hattrick. Asistence: Josef Eichler.
   
  48:56
  Plzeň právě vstřelila branku!
  To byla rána jako z děla. Mazanec nabil MARKOVI HOŘEJŠÍMU, který prudkou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Aleš Mazanec.
   
  48:02
  Závar před svatyní Energie! Dybal vychytal dvě střely z bezprostřední blízkosti a následně se v brankovišti strhla mela.
   
  46:25
  Kočího nahození od modré nadělalo Jansovi potíže, puk nakonec ale končí v rohu.
   
  41:39
  Radim Handl se prohnal po pravém mantinelu a prověřil pozornost Jansy.
   
  40:35
  Dybal podržel své spoluhráče a uhájil karlovarské vedení. Hořejší zkoušel střelu na vyrážečku, ale právě ta jej zastavila.
   
  40:35
  Jakub Anton fauloval unikajícího Marka Hořejšího a plzeňský útočník má k dispozici trestné střílení.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Matěj Hodoval

  Branky a nahrávky: 9. Csabi, 33. Handl (Adámek, Kočí), 40. Adámek (Kočí, Zeman), 58. Pavelec – 12. Benák (Mazanec, Eichler), 16. Benák (Buzek, Mazanec), 49. Hořejší (Mazanec), 50. Benák (Eichler), 61. Eichler (Benák, Mazanec)


  HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Ebenstreit) – Kočí, Kubíček, Anton, Cipko, Mähler – Zeman, Adámek, Csabi (C), Palaj, Pastor, Šmíd, Handl, Váňa, Pavelec.
  HC Škoda Plzeň: Jansa (Mečl) – Buzek (A), Eichler, Jiříček, Hromádka, Lučan (A), Skala, Tolar – Mazanec, Benák, Hořejší (C), Makovec, Kučera, Bílek, Pittr, Řehoř, Hofrajtr.

  Rozhodčí: Kostourek – Belko, Matys