Jihlava – Ústí n. L. 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Středa 16.03.2022, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Dohrávku 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nakonec lépe zvádli hráči Vysočiny. Hrdinou dnešního duelu je slovenský stoper Dávid Krčík, který v prvním poločase ve 27. minutě využil centru Jakuba Selnara a v poslední minutě nastaveného času poté s pomocí tyče centru Tijaniho Belaida. Hosté sice byli blízko bodu zásluhou povedené standardní situace zahravané v 88. minutě Adamem Čičovským, ale Vysočina měla nakonec navrch. Ziskem tří bodů se tedy Jihlavané posouvají o bod před svého soupeře z Ústí nad Labem. (19:58:11)

90+5

90+5
    Hostující trenér vběhl na hřiště a šel protestovat k hlavímu rozhodčímu, jenž mu za odměnu udělil žlutou kartu.

90+5
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Tijani Belaid rozehrál z levé strany standarndí situaci, domácí nejprve trefili tyč, ale odražený míč si našel DÁVID KRČÍK a vrací domácím vedení.

90+4
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Čítek (FK Ústí nad Labem).

90+2
    Tomáš Svoboda se pokusil poslat dlouhý aut do vápna, ale nepodařilo se.

90+1
    Ve vápně se srazil Mychajlo Kabancov s Janem Plachým a sebou zároveň vzali Tomáše Vlčka. Bude z toho pouze aut pro domácí, i když lavička Vysočiny se dožadovala penalty.

90
    Míč od své brány pošle do hry gólman Luděk Vejmola.

90
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.

88
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    ADAM ČIČOVSKÝ se z levého rohu velkého vápna postavil k rozehrání standardní situace a vystřelil na vzdálenější tyč. Luděk Vejmola na jeho pokus pod břevno nedosáhl a stav je tedy vyrovnaný.