Liptovský Mikuláš – Vlci Žilina 0:0 (17:00) | Pardubice – Olomouc 0:0 (17:00) | K. Vary – Litvínov 0:0 (17:30)
Plzeň – Motor ČB 0:0 (17:30) | Kolín – Mountfield HK 0:0 (17:30) | Kladno – Jihlava 0:0 (17:30)
Slavia – Sparta 0:0 (17:30) | Přerov – Frýdek-M. 0:0 (18:00) | Poruba – Jastrzębie 0:0 (18:00)
Vrchlabí – Ústí n/L 0:0 (18:00) | Benátky n/J – Sokolov 0:0 (18:00) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno B 0:0 (18:00)
Klatovy – Kadaň 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Škoda Plzeň
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Motor České Budějovice
Čtvrtek 05.08.2021, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy
Vsaďte si
Partner:
   
  Krásné čtvrteční odpoledne z Plzně!

  Vítám všechny hokejové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na čtvrteční den dopřát trochu hokeje. Od půl šesté se totiž v plzeňské LOGSPEED CZ Aréně hraje první přátelské utkání před novou sezónou dorostu, ve kterém domácí HC Škoda Plzeň přivítá na svém ledě tým tabulky Motor České Budějovice.

  Škoda Plzeň v loňské sezóně skončila na pátém místě, což byl velice slušný výsledek, protože modrobílí měli po většinu základní části mnoho zraněných hráčů. Díky covidovým okolnostem šlo do vyřazovacích bojů rovnou dvanáct celků, Západočeši jak již je poslední léta zvykem narazili na Olomouc. V posledních letech se třikrát radovala Škodovka, leč tentokrát byl průběh play off zcela opačný. Mora vyhrála oba zápasy na západě Čech a postup do čtvrtfinále následně stvrdila na domácím ledě. Během léta se kádr Plzně hodně změnil. Mužstvo opustil po letech kapitán Milan Gulaš, brankář Dominik Frodl, ale i Jan Eberle, Petr Straka, Jaroslav Kracík, Luboš Rob, Matěj Stříteský, Roman Vráblík, Albert Michnáč, Martin Dočekal a v poslední řadě i Jakub Pour, který zamířil za Dominikem Kubalíkem do Chicaga.

  České Budějovice coby nováček skončil na posledním místě po základní části, nicméně již před sezónou bylo dáno, že loňský ročník bude nesestupový. Nyní před Jihočechy je druhá sezóna mezi elitou a díky velkým posilám to bude jistě zcela jiné divadlo. Po Václavu Prospalovi mužstvo převzal Jaroslav Modrý, jenž svou hráčskou kariéru mimochodem ukončil v dresu Plzně. Brankoviště bude strážit Dominik Hrachovina a o góly se bude starat Milan Gulaš, který hlásí po dlouhých letech návrat do svého mateřského klubu. Dalšími posilami jsou například obránci Petr Šenkeřík s Romanem Vráblíkem a útočníci Martin Hanzl, Michal Vondrka či Lukáš Pech.

  Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba. (17:45:04)
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
   
   

  Jakub Štěrba

  Branky a nahrávky:


  HC Škoda Plzeň:
  Motor České Budějovice: