Litvínov – Sparta 3:2 (kon.)
konec
HC VERVA Litvínov
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 04.11.2021, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga (ČR) • 22. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:56:39)
   
  Střely na branku: 28 – 25
   
  Je dobojováno. Litvínovští sice přišli o dvoubrankový náskok, když Michal Řepík při powerplay hostů snížil na rozdíl jediné branky, ale nakonec ustáli i závěrečný tlak soupeře a po výhře 3:2 slaví důležité tři body do tabulky. Hosté naopak zůstali bez bodů a navyšují černou sérii proher na osm.
   
  Konec zápasu.
   
  59:59
  Poslední vteřina třetí třetiny, buly před Godlou.
   
  59:54
  Řepík v závěru selhal v akci dva na jednoho a puk poté zachytil Aaron Irving, jenž ho poslal do bezpečí!
   
  59:24
  Litvínovští vyhazují puk z pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
   
  58:47
  Neužil je opět na střídačce a následuje další powerplay hostů.
  57:40 Michal ŘEPÍK - 3:2
   
  57:40
  Sparta právě vstřelila branku!
  Hra bez brankáře hostům vyšla ti snižují na rozdíl jediné branky. Polášek nabil na levý kruh MICHALU ŘEPÍKOVI, jenž pak pohotovou střelou propálil Denise Godlu – 3:2. Hosté jsou ještě zpět ve hře. Asistence: Adam Polášek.
   
  57:10
  Domácí se objevili v pásmu soupeře před prázdnou klecí, ale pohlídali si to hosté, kteří touš získali zpět a otáčejí hru na opačnou stranu.
   
  56:37
  Jakub Neužil je na střídačce a Sparta to zkusí se šesti bruslaři v poli.
   
  56:07
  David Kaše si nabruslil na levý kruh a jeho svižná střela pak končí na holi Denise Godly.
   
  54:34
  Hosté nemají co ztratit a všechny poslední síly vrhají do útoku, obrana Litvínova ale zakročila a nedovolila soupeři, aby jakkoli ohrozil Godlovu klec.
   
  53:37
  Moravčík pálil od modré čáry, jeho pokus ale Denis Godla dobře viděl a zakročil. Stále ale čelí útočné akci Pražanů.
   
  52:47
  Richard Jarůšek šel do úniku, byl ale stíhán soupeřem. Následně pak se ale domácí zdrželi před Jakubem Neužilem, ale sám Jarůšek ho poté nepřekonal.
   
  52:16
  Proti Andreji Kudrnovi nyní zakročil Jakub Neužil a raději ukrývá puk k sobě. Hra je opět zastavena, buly po jeho levé ruce.
   
  52:07
  Následuje komerční přestávka.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 11. Latta (P. Svoboda), 16. Kudrna (Irving, Estephan), 37. Jarůšek (V. Hübl, F. Lukeš) – 30. R. Horák (F. Chlapík, E. Thorell), 58. M. Řepík (A. Polášek)


  HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Irving, Hrbas, Stříteský, Balinskis, D. Zeman, Demel, O. Baláž – P. Zdráhal, Estephan, Jarůšek – F. Lukeš (A), V. Hübl (C), P. Straka (A) – M. Chalupa, Latta, Kudrna – P. Svoboda, Gerhát, Zygmunt.
  HC Sparta Praha: Neužil (Cichoň) – Moravčík, Mikliš, A. Polášek (A), T. Pavelka, Jurčina, Tomáš Dvořák, Radek Jeřábek – M. Řepík (C), R. Horák, E. Thorell – Z. Doležal, D. Kaše, J. Konečný – M. Forman (A), F. Chlapík, Prymula – T. Jandus, Hašek, Šmerha.

  Rozhodčí: Hodek, Svoboda – Gerát, Hynek

  Diváci: 2630