Pardubice – Olomouc 0:0 (17:00) | Vítkovice – K. Vary 0:0 (17:30) | Kladno – Třinec 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Dynamo Pardubice
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Olomouc
Středa 26.01.2022, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga (ČR) • 43. kolo
Vsaďte si
Videopřenos
Partner:
   
  Olomouc měla vinou karantény třineckých Ocelářů dlouhou zápasovou pauzu. Naposledy se tým Zdeňka Motáka 9. ledna postavil kladenským Rytířům, kterým v Chomutově podlehl 0:2.

  Olomouc měla letos výborný vstup do sezony, poté se její forma měnila. Momentálně jsou Hanáci na dvanáctém místě tabulky se ziskem 51 bodů. Na šesté místo ale ztrácí pouhých osm bodů, takže jsou ve hře o lepší tabulkové postavení. O další bodový zisk budou Kohouti usilovat v Pardubicích, kde na začátku sezony už jednou uspěli. (08:12:38)
   
  Pardubičtí hokejisté zažívají povedené období. V novém roce jsou neporažení, sérii začali venkovní výhrou ve Východočeském derby, na kterou navázali porážkami Karlových Varů, Liberce a Kladna. Právě Rytíři byli posledním soupeřem Dynama.

  V pátečním zápase dokázali svěřenci Richarda Krále otočit nepříznivý vývoj zápasu a gólem Jana Košťálka v prodloužení získali bod navíc. „Určitě jsme nebyli spokojeni s první polovinou zápasu. Na druhou stranu chci pochválit celý tým za třetí třetinu a bojovnost. Byli jsme schopni otočit stav 1:3, dokázali jsme ubránit pět na tři, pět na čtyři a v prodloužení jsme rozhodli,“ komentoval poslední zápas hlavní trenér.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   
  Obdarujte sebe nebo své blízké Stolním kalendářem Českého hokeje pro rok 2022. Nejen to nabízí internetový obchod marken.cz.

  Milan Šplíchal

  Branky a nahrávky:


  HC Dynamo Pardubice:
  HC Olomouc: