Havířov – Prostějov 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.) | Jihlava – Přerov 3:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Frýdek-M. – Sokolov 1:4 (kon.) | Kolín – Slavia 4:3 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 4:3 (po pr.) | Kadaň – Vrchlabí 2:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 22.09.2021, 18:00 • Škoda aréna, Šumperk • Chance liga • 4. kolo

Je za námi utkání mezi Šumperkem a Litoměřicemi. Domácí celek dokázal nakonec v nastaveném čase získat bonusový bod a připisuje si dva do tabulky. Litoměřice nemusí být zklamané, odváží si jeden. (20:27:07)

62:23 Petr KRATOCHVÍL - 4:3

62:23
    Draci právě vstřelili branku!
    Tomáš Vildumetz čekal do poslední chvíle za brankou než se uvolní PETR KRATOCHVÍL. Ten pak dokázal zpracovat přihrávku od prvně jmenovaného a přesnou střelou překonal Čermáka. Asistence: Tomáš Vildumetz.

61:33
    Sihvonen tvrdou ránou trefil Mokryho do masky.

61:04
    Vachutka ohrozil Čermáka, ten vyrazil betonem.

60:23
    Macuh nikam s pukem nepospíchá. Naopak ho vzal za svou branku.

60:01

Za malou chvíli budeme svědky prodloužení 3 na 3.

Třetí třetina je za námi. Nutno podotknout, že hosté zaslouženě vyrovnali zápas. V 50. minutě snížil Procházka a skóre 3:3 zajistil gólem Kadlec. Třetí třetina ovšem nebyla tak tvrdá, jako perioda předchozí.

60:00

59:25
    Bojuje se o puk v rohu hrací plochy v obraném pásmu domácích.

58:40
    Mokry vyrazil naposlední chvíli puk mimo branku.

58:36
    Vypadá to na Petra Kratochvíla, který nakonec odjíždí hodně otlučeně na střídačku.

58:36
    Za brankou byl tvrdý střet a po něm zůstal ležet na zemi jeden z hráčů Šumperka. Na ledovou plochu musí lékař.

58:22
    Další icing v krátkém sledu ze strany Litoměřic.

58:00
    Nepřesná přihrávka hostů. Hra se přesune před Čermáka.

57:38
    Závěr bude napínavý.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 15. Vildumetz (Macuh), 30. Drtil (D. Kindl), 33. P. Kratochvíl (Macuh, D. Kindl), 63. P. Kratochvíl (Vildumetz) – 16. Koláček, 50. O. Procházka (M. Kadlec, Kracík), 53. M. Kadlec (J. Holý)

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (M. Holík) – Pěnčík, Drtil (A), Březák, Hrachovský, Řezáč, Dudycha, L. Rutar – Vildumetz, D. Kindl (C), Vachutka – Šilhavý, Macuh, Scheuter – A. Furch, Kohút, P. Kratochvíl – Antoníček, Spratek, J. Horký.
    HC Stadion Litoměřice: Čermák (Sklíba) – Marcel, Ticháček, Výtisk, J. Holý, Jebavý, Kottek, Pinkas – O. Procházka, R. Přikryl, Sihvonen – Válek, Kracík, M. Kadlec – Konečný, Koláček, Urban – Pajer, Berka, P. Svoboda.

Rozhodčí: Čech, Ondráček – Polák, Blažek