Frýdek-M. – Šumperk 6:5 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
6:5 (0:3, 4:2, 2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Pondělí 18.10.2021, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Z Frýdku-Místku je to pro dnešní večer vše. Děkuji vám za pozornost a třeba se setkáme u dalších online přenosů z Moravskoslezského kraje. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (20:35:23)
   
  Frýdek-Místek slaví první domácí vítězství v sezóně. Domácí ve třetí třetině nejprve vyrovnali, když uklidil přihrávku Lyszczarczyka do prázdné brány Bartoš a v 57. minutě rozhodl o vítězství Frýdku-Místku střelou od pravého mantinelu Teper.

  Šumperk smutní, prohospodařil čtyřgólový náskok a ze Slezska pocestuje s prázdnou. Frýdek-Místek vítězstvím poskočil v tabulce na desáté místo s tříbodovou ztrátou na dnešního soupeře.
   
  Konec zápasu.
   
  59:59
  Klimša po buly srazil na modré Vachutku a zasáhl ho do obličeje, přesto to na výsledku nic nezmění.
   
  59:56
  Po přerušení hry vznikla za domácí brankou šarvátka, Drtil dal několik ran pěstí Komorskimu a oba hráči zamířili na trestnou lavici. Oba hráči byli nakonec vyloučeni na pět minut a do konce utkání za hrubost.
   
  59:56
  Rána Žálčíka od modré čáry, ale Foltán si s jeho tvrdou střelou poradil. Domácí si oddechli.
   
  59:31
  Tvrdá rána Drtila od modré čáry, Foltán puk vyrazil pouze před sebe, ale hosté se k dorážce nedostali.
   
  59:06
  Martynek ze středního pásma nedokázal poslat puk do brány, a tak ho poslal aspoň k zadnímu mantinelu.
   
  58:52
  Frýdek-Místek vyhodil puk do středního pásma.
   
  58:40
  Dolejš už je na střídačce, Šumperk hraje s šesti hráči v poli.
   
  58:00
  Nahození domácího hráče po buly skončilo v lapačce brankáře Dolejše.
   
  57:56
  Domácí jeli do situace dva na jednoho, Král se rozhodl místo přihrávky na Matyáše pro střelu, kterou brankář Dolejš zkrotil.
   
  57:40
  Lyszczarczyk se snažil dlouho držet puk u zadního mantinelu za Dolejšovou brankou, ale přišel o puk.
  56:05 Jakub TEPER - 6:5
   
  56:05
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Domácí vedou! Bartošovu nabídku z levé strany nedokázal dorazit do brány Král, který byl sražen k ledu a v pádu zasáhl brankáře Dolejše. Hra pokračovala, ke střele se od pravého mantinelu dostal JAKUB TEPER a tvrdou bombou napálil puk do brány! Asistence: David Bartoš, Alan Lyszczarczyk.
   
  55:49
  Domácí vyhodili puk za šumperskou branku.
   
  55:11
  Vachutka mezi kruhy padl k ledu, z levé strany střílel Žálčík, ale puk prolétl kolem branky o plexisklo mimo útočné pásmo.
   
  54:46
  Tvrdá střela Žálčíka od pravého mantinelu, ránu z voleje schoval do výstroje brankář Foltán.

  Igor Mainka

  Branky a nahrávky: 24. Klimša (Peterek, Zbořil), 25. Christov (Klimša, Zbořil), 36. Matiaško (Martynek, Peterek), 40. Matiaško (Peterek, Martynek), 44. David Bartoš (Lyszczarczyk, J. Michálek), 57. Teper (David Bartoš, Lyszczarczyk) – 3. Vachutka (Machů, Kohút), 11. Kohút (Vildumetz, Machů), 12. D. Kindl (Březák), 22. Žálčík (Březák), 27. A. Furch (Machů, Řezáč)


  HC Frýdek-Místek: Šimboch (12. Foltán) – Zbořil, J. Michálek, Ciura, Teper, J. Adámek, Matyáš – Lyszczarczyk, David Bartoš, Tadeáš Král – Christov (C), Komorski, Klimša (A) – Matiaško, Peterek, Martynek (A) – Matěj, Čmiel, Ján Blaško.
  DRACI PARS ŠUMPERK: Dolejš (Mokry) – Pěnčík, Drtil (A), Březák, Hrachovský, Řezáč, Machů, Dudycha, L. Rutar – Vildumetz, D. Kindl (C), Žálčík (A) – Lednický, Kohút, Vachutka – A. Furch, Spratek, Scheuter – Antoníček, J. Horký.

  Rozhodčí: Čáp, Květoň – Hanzlík, Gančarčík.

  Diváci: 710