Třebíč – Litoměřice 6:4 (kon.) | Havířov – Vsetín 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:1 (kon.)
Sokolov – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:7 (kon.) | Ústí n/L – Poruba 2011 5:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 2:5 (kon.) | Kolín – Šumperk 5:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 20.10.2021, 18:00 • ZS Sokolov • Chance liga • 13. kolo

V závěrečné třetině jsme viděli už jen další vyloučení. Dokonce Voženílek za zákrok na Kružíka dostal 5 minut a do konce utkání. Nicméně branka už žádná nepadla. Vrchlabí to zkoušelo, ale ani jejich power play v polovině třetiny nevedla ke kontaktní brance a nakonec odjíždí ze Sokolova s prázdnou. (20:20:59)

59:23
    Křižnou přihrávku od Kverky si jeho spoluhráč nezpracoval na střelu a Sokolov kombinuje v pásmu Vrchlabí.

59:02
    Mrňa ještě po odpískání trochu zbytečně šel krosčekem do Kuťáka a odchází na trestnou lavici.

58:49
    Krkolomná hra od obou celků v obranném pásmu domácích. Těm se nakonec daří dostat hru do středního pásma.

58:09
    Tomi kličkoval před brankou Soukupa. Nakonec se o něj obrána soupeře postarala a nedostává se ke své třetí brance.

57:02
    A Matýs se najednou dostal do šance. Ten nikým nepokrytý si roztáhl v brance Habala, ale ten jen potvrzuje, že dnes má svůj den!

56:41
    Vrchlabí nahání puk v obranné třetině Sokolova a uvidíme, zda se dočkáme nějaké tlaku.

55:28
    Sokolov už se snaží hrát úsporně a stráží si svou modrou čáru.

55:05
    Čas se rychle krátí pro hosty, kteří se stále snaží ještě něco s výsledkem udělat.

53:03
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jan Oliva – 2 min., krosček).

52:08
    Následovala ještě jedná dobrá šance a až nyní se Sokolovu daří uklidnit hru a dostává puk ze svého pásma.

51:37
    Kaut dostal puk do volnějšího prostoru a střílel k pravé tyčce. Habalův beton byl proti brance hostí!

50:43
    Po delší době již vidíme hru v plném počtu na obou stranách.

50:27
    Kružík nabral rychlost, ale nakonec se nedostal k zakončení a jen s pukem objel branku soupeře.

49:40
    Sokolov hraje rychlou kombinaci v útočném pásmu Vrchlabí. Po jedné střele z první se ukázal zákrokem Soukup.

48:56
    Kružík je zpět na ledové ploše a k vidění bude přesilová hra Baníku, kdy ještě stále běží pěti minutový trest Voženílka.

48:32
    Střílený přihrávka směřovala na Klejnu, ale brankář Vrchlabí, který se vrátil do branky, si pohlídal celou situaci.

47:49
    Rohan se ve středním pásmu mohl dostat ke střele na prázdnou branku, ale puk se mu zamotal pod brusle.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 14. Tomi (J. Pohl, Šmerha), 30. D. Novotný (M. Sloboda, Radek Jeřábek), 36. Tomi (Jurčík, J. Novák), 36. Šmerha (Šik, T. Rohan) – 38. Mrňa (P. Urban, T. Kaut)

HC Baník Sokolov: Habal (A. Beran) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, Strejček, A. Rulík, Radek Jeřábek, Vodička – Jurčík (A), Jiskra, Tomi – Šik, T. Rohan (C), Šmerha – Kuťák, Kverka (A), Prošek – D. Novotný, M. Sloboda, Kružík.
    HC Stadion Vrchlabí: J. Soukup (O. Štěpánek) – J. Zdráhal, T. Jelínek, Kajínek, Bučko, M. Voženílek, Nedbal, Oliva, T. Kynčl – P. Urban (A), Mrňa, Matýs – T. Kaut (C), T. Zeman, Heřman (A) – Chrtek, Pochobradský, F. Moník – D. Chalupa, L. Kučera.

Rozhodčí: M. Grech, J. Hucl – P. Sedláček, P. Baxa