Kadaň – Kolín 1:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.)
Vrchlabí – Prostějov 2:6 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 4:5 (kon.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 2:1 (po pr.) | Jihlava – Benátky n/J 4:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:5 (2:4, 2:0, 0:1)
HC Baník Sokolov
Sobota 23.10.2021, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 14. kolo

Odsud z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:28:36)

Je konec! V dnešním utkání vítězí hostující tým ze Sokolova. Baník za výhrou vykročil v první třetině kterou vyhrál 4:2. Stadion sice vyrovnal, ale v závěrečně třetině rozhodl i s nutnou dávkou štěstí Šik.

59:43
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Jan Smola.

59:27
    Kotouč skončil na hostující střídačce a vhazovat se bude po levici Habala.

59:07
    Sokolov vyhazuje a nebude z toho ani zakázané uvolnění.

58:30
    Přikryl téměř nachytal z velkého úhlu Habala, který si skoro srazil kotouč do vlastní sítě.

58:12
    Oddechový čas pro domácí.

58:12
    Z mezikruží dobře pálil Pajer, jehož střela skončila ve výstroji Habala.

57:50
    Tomáš Král míří na střídačku a Stadion to zkouší v šesti.

57:38
    Až nyní vyhazuje Sokolov na zakázané uvolnění. Hostující pětka je na ledě již přes dvě minuty a trenér Baníku si podle nových pravidel navíc nemůže vzít timeout.

56:59
    Stadion na více než minutu zamkl Sokolov v obranném pásmu a Habal si musel připsat několik dobrých zákroků.

54:07
    Od levého mantinelu to zkusil Přikryl, hostující brankář jeho střelu bez problémů chytil.

53:00
    Hned po buly pálil Výtisk, jehož dělovka prolétla těsně vedle pravé tyče.

Dnešní utkání sleduje 1030 diváků.

51:18
    Ticháček dostal nabito na levý kruh, střela však skončila na levém betonu hostujícího brankáře a Sokolov je v plném počtu.

50:41
    Po odrazu od hostující hráče se s pukem v dobré pozici ocitl Pajer, který ale bekhendovou střelou po ledě nenadělal Habalovi žádné problémy.

49:41
    Stadion se sám vyhnal do středního pásma, když Procházka nepřesně nahrál Holému.

49:17
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (František Klejna – 2 min., hákování).

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 6. Sihvonen (R. Přikryl, Válek), 11. Rouha (J. Jícha, Smola), 35. J. Jícha (Kottek, O. Procházka), 40. O. Procházka (R. Přikryl, J. Jícha) – 1. Jurčík (Jiskra, Tomi), 6. Šmerha (J. Pohl, Šik), 7. Šik (Šmerha), 9. Jurčík (Tomi, Jiskra), 45. Šik

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Ticháček, Výtisk (C), J. Holý, Pinkas, Kottek – Válek, R. Přikryl, Sihvonen – O. Procházka, J. Jícha, Berka – T. Urban, Koláček, Pajer – Rouha, Černohorský, Smola.
    HC Baník Sokolov: Habal (A. Beran) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, Strejček, A. Rulík, Radek Jeřábek, Vodička – Jurčík, Jiskra, Tomi – Šik, T. Rohan (C), Šmerha – Kuťák, Kverka, Kružík – Prošek, D. Novotný, M. Sloboda.

Rozhodčí: Zavřel, Jaroš – Juránek, Hnát