Benátky n/J – Vrchlabí 2:3 (po pr.) | Havířov – Slavia 2:4 (kon.) | Kadaň – Vsetín 1:6 (kon.)
Šumperk – Poruba 2011 6:5 (po pr.) | Kolín – Přerov 0:7 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 4:3 (kon.)
Prostějov – Sokolov 3:4 (po pr.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:4 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:1)
HC Baník Sokolov
Středa 03.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga • 18. kolo

To je ode mě vše. U dalších zápasů Chance ligy se těším na počtenou! (20:27:58)

Baníku se tak nakonec zápas, ve kterém prohrával o dvě branky, podařilo otočit ve svůj prospěch. Díky trefě Jiřího Pohla v nastaveném čase si odváží na západ Čech dva body.

63:04 Jan POHL - 3:4

63:04
    Baník právě vstřelil branku!
    Bonusový bod berou Sokolovští! Na levý kruh se dostal JAN POHL, jenž si počkal na vhodný moment a svižnou střelou zápěstím poslal kotouč za Bláhova záda. Asistence: Radek Pořízek.

62:11
    Další šanci Jiskry nakonec prostějovská obrana odrazil do bezpečí.

61:45
    Jiskra vystartoval do přečíslení, načež předal kotouč Kuťákovi. Ten však ranou z první minul.

61:12
    Novák sice zavezl puk do útočného pásma, nicméně tam si jej převzal Strejček.

60:28
    Kverka byl chvíli v problémech proti Klozovi, nakonec se mu ale podařilo situaci vyřešit a vyvézt puk do středního pásma.

60:05
    Máme tu začátek pětimiutového nastavení, oba celky hrjaí ve třech, úvodní buly vyhráli domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, stav je tedy stále vyrovnaný. Následovat bude prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.

60:00

59:41
    V poslední minutě se dostal do tutové šance Beránek. Brankář Beran ovšem předvedl další výborný zákrok. Baník následně vyhodil na zakázané uvolnění.

58:49
    Před branku si sjížděl Pořízek, avšak Slobodova přihrávka na něj nakonec neprošla.

58:18
    Kotouč končí mimo hřiště, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

58:14
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Bláha teď musel přikrýt kotouč, jelikož na něj nebezpečně dotíral jeden ze sokolovských hráčů. Vhazovat se bude po jeho pravici.

57:04
    Štefka nabízel kotouč do předbrankového prostoru, nikoho z jeho spoluhráčů však tuto přihrávkou nenašel.

Lukáš Losleben

Branky a nahrávky: 16. Zajíc (Jiránek, T. Jáchym), 21. Martin Novák (M. Švec, Klimíček), 24. Jiránek – 8. Jiskra (Tomi), 27. Jurčík (Jiskra, Tomi), 32. Jiskra (Pořízek, Tomi), 64. J. Pohl (Pořízek)

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Husák, Klimíček, Babka, Vala, Zajíc, M. Jáchym – Jiránek (A), T. Jáchym, Rudovský – Martin Novák (C), J. Kloz (A), Mrázek – P. Beránek, Štefka, M. Švec – Dubský, T. Koblížek, Š. Jelínek – Podlaha.
    HC Baník Sokolov: A. Beran (Habal) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, Strejček, A. Rulík, Vodička, Klikorka – Jurčík (A), Jiskra, Tomi – Kupčo, Pořízek, M. Sloboda – Kuťák, Kverka (A), Kružík – Prošek, T. Rohan (C), Křemen.

Rozhodčí: Robert Čech, Přemysl Skopal – David Otáhal, Roman Komínek