Vsetín – Přerov 5:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 0:5 (kont.) | Šumperk – Slavia 3:4 (kon.)
Kolín – Třebíč 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Sokolov 3:4 (po pr.) | Frýdek-M. – Prostějov 5:2 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vrchlabí 9:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:4 (1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)
HC Baník Sokolov
Sobota 20.11.2021, 17:00Chance liga • 22. kolo

Ani druhé prodloužení této sezóny domácímu týmu nevyšlo, nicméně bod z dnešního zápasu se počítá. (19:28:41)

63:53 Vojtěch TOMI - 3:4

63:53
    Baník právě vstřelil branku!
    Domácí již byli dlouho na ledě. Vstříc Královi se vydal osamocený VOJTĚCH TOMI, který udělal rychlou kličku a zasunul mu kotouč za beton. Asistence: Tomáš Šmerha, Jan Pohl.

63:32
    Střela hostů byla sražena za branku.

62:30
    Dušek našlápl po levém křídle, Beran si připisuje úspěšný zákrok lapačkou!

61:56
    Hostujícímu týmu byl odpískán ofsajd.

61:22
    Šír střílel do protipohybu Berana, který vytěsnil puk špičkou betonu!

61:03
    Pohlovu střelu z mezikruží vyráží Král.

60:26
    Aubrecht nabízel puk Špačkovi před branku. Beran vůbec nevěděl, kde má kotouč, ten ale má mezi betony!

60:01

Skončila třetí třetina, ve které domácí stáhli manko a po infarktovém závěru si minimálně bod z dnešního střetnutí odnesou. O ten druhý se bude bojovat za malou chvilku.

60:00

59:59
    Od modré pálil znovu Strejček, avšak těsně vedle!

59:43
    Strejčkova střela z kruhu trefila boční tyč!

59:12
    Ofsajd domácího týmu posílá hru do středního pásma.

58:55
    Šmerha se řítil do útočného pásma, kam ho nepustil Bukač.

58:39
    Jirušův pokus srazili hosté do ochranné sítě.

58:28
    Kotouč je znovu u Krále, odkud rozehrává Aubrecht.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 3. A. Dlouhý (Dušek, Pabiška), 44. Čederle (J. Šír, Jansa), 50. A. Dlouhý (Wiencek, Štibingr) – 5. Kuťák (Šmerha, J. Pohl), 15. J. Pohl (Šmerha, D. Přibyl), 40. Jiskra (J. Novák), 64. Tomi (Šmerha, J. Pohl)

HC Benátky nad Jizerou: D. Král (Žajdlík) – Štibingr, Aubrecht, Kunst, J. Šedivý, Bukač, Hampl, Žůrek – J. Šír, Dušek, Daniel Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – A. Dlouhý, Jansa, Wiencek – Křepelka, Kalaj, E. Čermák.
    HC Baník Sokolov: A. Beran (Cichoň) – J. Novák, Klejna, Strejček, J. Pohl, Weinhold, A. Rulík, Vodička – Tomi, Jiskra, Jurčík – Kružík, Kverka, D. Přibyl – Šmerha, T. Rohan, Šik – Křemen, Hašek, Kuťák.

Rozhodčí: Jaroš, Zavřel – Hnát, Maštalíř