Poruba 2011 – Slavia 0:0 (16:00) | Přerov – Litoměřice 0:0 (17:00) | Vsetín – Třebíč 0:0 (17:00)
Kadaň – Prostějov 0:5 (kont.) | Šumperk – Ústí n/L 0:0 (17:00) | Kolín – Havířov 0:0 (17:00)
Benátky n/J – Frýdek-M. 0:0 (17:00) | Jihlava – Sokolov 0:0 (17:30)
před zápasem
DRACI PARS ŠUMPERK
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 04.12.2021, 17:00Chance liga • 26. kolo
Vsaďte si
Videopřenos
Partner:
   
  DRACI PARS ŠUMPERK

  Šumperk aktuálně obklopuje jedenáctou pozici se ziskem šestatřiceti bodů. Jak už bylo zmíněno, tak má stejný bodový zisk jako jeho dnešní soupeř a díky lepšímu skóre se nachází právě před ním. Na desátou pozici, která zaručuje předkolo play-off, pak ztrácí tři body.

  Draci se aktuálně nenachází v ideální formě. Z posledních pěti utkání získali pouze dva body za prohry po samostatných nájezdech. Právě nájezdy jsou šumperským strašákem. V dosavadním průběhu soutěže došlo již šestkrát na tuto dovednostní disciplínu a Draci v ní dokázali uspět pouze jedinkrát.

  Nejproduktivnějším hráčem Šumperka je Lukáš Žálčík, který má na svém kontě osmadvacet bodů za devatenáct branek a devět asistencí. Navíc s devatenácti přesnými zásahy se nachází na samé špici tabulky střelců celé CHANCE ligy. (10:11:55)
   
  HC Slovan Ústí nad Labem

  Ústí se aktuálně nachází na dvanácté pozici se ziskem šestatřiceti bodů. Od jedenácté pozice, kterou aktuálně obklopuje právě dnešní soupeř ze Šumperka, ho aktuálně dělí pouze skóre. Naopak na třináctou pozici, která již znamená boje o udržení v první lize, mají náskok jednoho bodu.

  Slovan si z posledních pěti utkání připsal osm bodů, z toho hned tři zápasy ale muselo rozhodnout až prodloužení nebo nájezdy.

  Nejproduktivnějším hráčem Ústí je Daniel Vrdlovec, ten v dosavadním průběhu soutěže na své konto nasbíral pětadvacet bodů za sedm gólů a osmnáct asistencí. Se sedmi góly je navíc Vrdlovec spolu s Michalem Trávníčkem nejlepším střelcem týmu.
   
  Dobrý den, vítáme Vás u textového online přenosu. Dnes se mezi sebou v rámci 26.kola utkají týmy DRACI PARS ŠUMPERK a HC Slovan Ústí nad Labem. Úvodní buly je naplánováno na 17:00.
   
   

  Kateřina Glogarová

  Branky a nahrávky:


  DRACI PARS ŠUMPERK:
  HC Slovan Ústí nad Labem: