Litoměřice – Prostějov 5:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Vsetín – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Jihlava – Kolín 3:2 (kon.) | Slavia – Sokolov 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Kadaň – Šumperk 0:5 (kont.)
HC Slavia Praha
3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
HC Baník Sokolov
Středa 29.12.2021, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Chance liga • 32. kolo

Ode mě je to dnes vše, děkuji za pozornost a těším se zase někdy u hokeje napočtenou. (20:36:25)

Slavia podlehla skvěle hrajícímu Sokolovu. Domácí nebyli schopní dorovnat manko, které si soupeř vytvořil po prvních 20 minutách. Zbylé dvě třetiny byly skórem vyrovnané, soupeř ale dnes zaslouženě vyhrál.

59:50
    Hosté drží puk ve vlastní třetině a nepřipouští zdramatizování utkání.

59:07
    Puk po střele Nováka vypadl na slávistickou střídačku, byl tam ale sražený, vhazovat se tak bude ve slávistické třetině.

58:43
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Lukáš Žejdl – 5 min. + osobní trest do konce utkání, krosček).

58:21
    Slavia znovu v šesti hráčích a s volnou brankou.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty zápasu a hned poté se Daniel Kružík dostal do slibné pozice a vystřelil. Střela přes hradbu hostů propadla až k brance hostů, Neužil ale zase svůj tým podržel.
    55:49 Václav VEBER - 3:5

55:49
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV VEBER. Sešívaný obránce tečoval střelu od modré svého kolegy Daniela Krejčího. Slavia tak snižuje a Málek se vrací do branky. Asistence: Daniel Krejčí a Lukáš Žejdl.

55:36
    A slávisté zkouší už nyní hru bez brankáře se šesti hráči v poli. Neužil si ale připisuje další zákrok.

55:35
    Lukáš Žejdl dostal slibnou přihrávku do předbrankového prostoru. Puk se mu podařilo trefit a už to vypadalo, že sešívaní sníží. Jakub Neužil byl ale proti a pokus zkušeného forwarda chytil.

55:07
    Znovu se hraje ze strany na stranu. Oba týmy se nedokáží udržet v pásmu soupeře a připravit si pozici pro gól. Hosté už ale i tak mají dobrý náskok, který by jim na necelých pět minut hry měl stačit.
    52:18 Patrik PRYMULA - 2:5

52:18
    Baník právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PATRIK PRYMULA, který rozjel rychlou akci a nakonec to byl on, kdo i přesně zakončil. Hosté tak vedou už 5:2. Asistence: Jaromír Kverka a František Klejna.
    50:03 Tomáš ŠMERHA - 2:4

50:03
    TOMÁŠ ŠMERHA dostal puk pár metrů před modrou čáru a ze střední vzdálenosti vypálil přesně do horní části branky. Asistence: František Klejna a Petr Hašek.

49:48
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Michal Poletín – 2 min., sekání).

Michael Schuster

Branky a nahrávky: 40. P. Machač (T. Knotek, Žejdl), 47. Mikuláš Hovorka (Kružík, T. Knotek), 56. Veber (Daniel Krejčí, Žejdl) – 5. Kverka (D. Přibyl), 19. Šmerha (Klejna, Mrowiec), 27. Jurčík (Kverka, J. Novák), 51. Šmerha (Klejna, Hašek), 53. Prymula (Kverka, Klejna)

HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Daniel Krejčí, Veber, Barák, R. Havel, Hejda, Mikuláš Hovorka, Hrdlička – Vlček, P. Machač, Žejdl – Šteiner, T. Knotek, Jaroslav Brož – J. Doležal, Poletín, Kružík – R. Všetečka, T. Pšenička, D. Soukup.
    Trenér: Jiří Veber

HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – J. Novák, Klejna, D. Zeman, Vodička, Popela, Seemann, Mrowiec – Tomi, T. Rohan, Jurčík – V. Bílek, Kverka, Šmerha – D. Přibyl, Hašek, Prymula – Kuťák, D. Novotný, Vracovský.
    Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Hucl, Šudoma – Kleprlík, Kráľ