Vsetín – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 7:1 (kon.) | Sokolov – Šumperk 3:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 09.02.2022, 18:00 • ZS Sokolov • Chance liga • 41. kolo

Nakonec se situace uklidnila a Sokolov nakonec dokázal zvítězit, ač se pro ně delší dobu zápas nevyvíjel v jejich prospěch. Nakonec pro ně rozhodla trpělivá hra a dobře odehraná třetí část, kdy Šumperk dostával postupně pod tlak. Mokry sice dlouho držel ambice svého celku, ale nakonec kapituloval a porážce svého celku nezabránil. (20:17:44)

Ihned po hvizdu přišly menší šarvátky, které přerostly ve slušnou melu po závěrečném hvizdu. No, tohle do hokeje rozhodně nemá co dělat. Emoce však hrají své.

60:00
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (František Klejna – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Vojtěch Tomi – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Jan Pohl – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Hašek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Rok Macuh – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Ludvík Rutar – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Dávid Kohút – 2 min., hrubost).

59:55
    Drtilova rána z první zamířila mimo branku Bláhy a Šumperk dnes odejde z prázdnou.

59:52
    Oddechový čas pro hosty.

59:52
    Kindl našlápl do útoku a proháčkoval se do pásma, nicméně byl přitom faulován. Rohan musel zatáhnout za záchrannou brzdu.

59:11
    Mokry dostal pokyn k opuštění klece a Šumperk to zkusí v šesti hráčích!

58:31
    Dobře myšlená přihrávka do před brankového prostoru, ale Daniel Vachutka nedobruslil situaci včas.

57:38
    Šumperk se po delší době dostal na dostřel branky svého soka a hned z toho byla menší práce pro Habala. Ten v této třetině moc celkově práce ale neměl.

56:23
    Obrat domácích tedy dokonán a uvidíme, zda Šumperk ještě posbírá v závěrečných minutách nějaké ty síly k vyrovnání.
    56:23 Jaromír KVERKA - 3:2

56:23
    Baník právě vstřelil branku!
    Tak toto byl dobře sehraný rychlý útok. Konečný hezkou žabičkou dostal puk na najíždějícího JAROMÍRA KVERKU a ten poslal Sokolov do opětovného vedení. Asistence: Jakub Konečný a František Klejna.

56:04
    Šumperští nyní ubránili další hraniční situaci, která volala po gólovém zakončení.

55:31
    Zatím to vypadá, že více sil mají domácí, kteří aktivně útočí a snaží se ještě rozhodnout v základní hrací době.

53:53
    Naopak Šilhavý se dostal do situace jeden na jednoho a přes obránce poslal puk na Habala a ten byl nyní úspěšný.

53:34
    V první minutě této přesilovky se Sokolov nedostal ani k jedné střele na Mokreho.

52:40
    Křižná přihrávka nyní nenašla správného adresáta. Sokolov se ještě chvíli udržel v pásmu, ale následně o něj přišel.

52:33
    Šance pro domácí celek. Faul na Pohla je potrestán dvěma minutami. Kindl je již potřetí na trestné a nyní za podrážení.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Klejna (Jurčík, J. Novák), 52. Tomi (T. Rohan, Kadeřávek), 57. Kverka (J. Konečný, Klejna) – 10. P. Kratochvíl (Vildumetz, Pěnčík), 35. Žálčík (D. Kindl, Vildumetz)

HC Baník Sokolov: Habal (Cichoň) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, A. Rulík, Seemann, Vodička, Kadeřávek – Jurčík (A), T. Rohan (C), Tomi – Vracovský, Kverka (A), J. Konečný – L. Adámek, Vrhel, V. Bílek – T. Jandus, Hašek, M. Sloboda.
    Trenér: Štrba

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil (A), L. Rutar, Hrachovský, Dudycha, Řezáč – Vildumetz, D. Kindl (A), Žálčík (C) – Vachutka, Macuh, P. Kratochvíl – A. Furch, Kohút, Šuhaj – Antoníček, Šilhavý, Scheuter – J. Horký.
    Trenér: Janeček

Rozhodčí: Adam, Antl – Adámek, Adamec