Chomutov – EHC Chemnitz 4:3 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
Crashers EHC Chemnitz
Sobota 11.09.2021, 18:00 • ROCKNET ARÉNA • Přípravné zápasy
Partner:
   
  Dnešní utkání je u konce! Piráti si ve třetí třetině zásluhou Františka Mály a Patrika Huňadyho vytvořili dvougólový náskok, který zvládli Crashers a jejich střelec Christoph-Martin Wegner pouze snížil. (20:12:15)
   
  Konec zápasu.
   
  59:39
  Kopp po závaru opustil branku.
   
  59:09
  Krásná akce. Kůs z levé strany našel přes celé pásmo Kostourka, který vyšperkoval akci na Chrpu. Ten jel z osy, udělal kličku do bekhendu, jenomže mu puk před odkrytou bránou sjel.
   
  58:20
  Piráti se snaží držet kotouč, a to co nejdál od svého brankáře.
   
  58:01
  Poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:06
  Mála od pravého mantinelu našel na ose u modré čáry Bártka, který mířil z první k pravé tyčce, ale konstrukci minul. Následně Novák z pravého kruhu trefil jenom střed branky, přerušuje se.
   
  56:39
  Oba týmy jsou v pěti.
   
  55:58
  Stiegler si přebral puk a protáhl se po levé straně kolem obránce, nakonec byl sám před brankářem, ale mezeru v postoji domácí jedničky nenašel.
   
  54:59
  U mantinelu zůstal ležet Weichert, který v předklonu a odjíždí na střídačku. Vylučovat se nebude, pokračujeme ve čtyřech na obou stranách.
   
  54:39
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Žižka – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu Crashers EHC Chemnitz (Prokopovics – 2 min., hrubost).
   
  54:08
  Chrpa v hlavní roli. Podržel puk proti dvěma soupeřům, vyklidil pásmo a po narážce s Kůsem se natahoval po dobré dorážce, jenomže puk byl příliš daleko.
   
  53:16
  Zakázané uvolnění Pirátů.
   
  52:35
  Crashers si vytvořili asi největší tlak za zápas, jenomže Miroslav Hanuljak je chomutovská jistota.
   
  51:07
  EHC Chemnitz právě vstřelil branku!
  Hosté snižují. Hartman na první dobrou zabránil úniku, jenomže puk si přebral CHRISTOPH-MARTIN WEGNER, jehož rozhodil vracející se Kuncl, takže německý útočník v podstatě nezakončil. Poskakující puk však zapadl do domácí klece. Asistence: Kenneth Hirsch.
   
  49:44
  Hraje se převážně před Koppem, ale není z toho vážnější ohrožení. V náznaku šance se objevil Rindoš, ale soupeři ho vytlačili z mezikruží do rohu.
   
  48:54
  Mála dostal z rohu přihrávku mezi kruhy, jenomže z ideální pozice netrefil brankovou konstrukci.
   
  48:26
  Icing Chomutova.

  Kateřina Kundertová

  Branky a nahrávky: 7. Kůs (Kostourek, Klapka), 10. Žižka (Hartman), 45. Mála, 48. Huňady (T. Svoboda, Rindoš) – 16. Rudolph (Braun), 35. Prokopovics (Poljew), 52. Wegner (Hirsch)


  Piráti Chomutov: Hanuljak (D. Svoboda) – Novák, K. Charousek, Klapka, Kuncl, Hartman, Žižka – Bártek, Chrpa, T. Svoboda, Huňady, Rindoš, Kůs, Kostourek, Freiberg, Mála, Šilar, Šarlinger.
  Crashers EHC Chemnitz: Kopp (Reid) – Weichert, Wegner, Stiegler, Neudecker, Poljew – Prokopovics, Rudolph, Strobelt, Kneuse, Berlin, J. Charousek, Novotny, Radant, Fritz, Speck, Hirsch, Braun.

  Rozhodčí: Žižka – Herles, Pěkný